mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > 3000 Phantomów już sprzedanych

3000 Phantomów już sprzedanych

Należąca do koncernu BMW, ekskluzywna marka Rolls-Royce sprzedała już 3000 egzemplarzy luksusowych Phantomów. Produkcja tego modelu rozpoczęła się w styczniu 2003 roku.

3000 Phantomów już sprzedanych
W ciągu nieco ponad czterech lat produkcji już legendarnego modelu Phantom co dzień sprzedawano średnio 2 egzemplarze tej luksusowej limuzyny. Od stycznia 2003 roku kiedy to brytyjska marka została oficjalnie przejęta przez niemieckie BMW i kiedy rozpoczęła się produkcja tego modelu, na światowych drogach pojawiło się już 3000 Phantomów. Jubileuszowy egzemplarz został osobiście odebrany przez szefa Rolls-Roycea, Iana Robertsona.

Samochód zostanie przekazany jednemu z największych, a na pewno najbardziej efektywnemu w sprzedaży dealerowi, Stephenowi Fouldsowi z filii Berkley Square, który od momentu rozpoczęcia działalności w 2003 roku sprzedał ponad 130 unikatowych egzemplarzy Phantoma. Ten ostatni, w czarnym kolorze nadwozia poza licznymi elementami wykonanymi z wysokiej jakości drewna i skóry ma na pokładzie dwa 12-calowe monitory DVD.

Czytaj także:

Phantom Drophead "otwarty" na Europę 2007-03-08

Rekordowa dostawa modeli Rolls-Royce Phantom 2006-12-14
Tematy w artykule: Rolls-Royce Rolls-Royce Phantom

Podobne wiadomości:

Rolls Royce Phantom VIII – nowy wymiar luksusu

Rolls Royce Phantom VIII – nowy wymiar...

Premiery 2017-07-28

Rolls-Royce Cullinan - SUV z Goodwood

Rolls-Royce Cullinan - SUV z Goodwood

Samochody luksusowe 2016-12-02

Komentuj:

~błazej 2007-11-21

lepszy niesz tamten

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Znamy ceny nowego Lexusa LS
Znamy ceny nowego Lexusa LS
Kilka tygodni temu poznaliśmy kolejną generację topowego Lexusa LS, a tymczasem samochód wchodzi do polskich salonów - polski importer ujawnił cenniki. Czy japońska limuzyna powinna się obawiać niemieckiej konkurencji?
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic