mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > 621 KM i wiatr we włosach

621 KM i wiatr we włosach

Do premiery kolejnego superkabrioletu marki Bentley pozostało jeszcze trochę czasu. Niecierpliwi mogą jednak zobaczyć jak będzie się prezentować samochód, dzięki artystycznej wizualizacji.

621 KM i wiatr we włosach

Bentley Continental Supersports Convertible pod kątem stylistyki będzie się niewiele różnić od swojego protoplasty. Na wizualizacji stworzonej przez Jona Sibal widać, że auto zostało wyposażone w zmienione zderzaki, na masce pojawiły się wloty powietrza, a przednie lampy zostały lekko przyciemnione. Wewnątrz samochodu miejsca wystarczy tylko dla dwóch osób, które będą podróżować w sportowych fotelach.

Nowy Bentley bez dachu będzie wyposażony w silnik W12 o pojemności sześciu litrów. Jednostka będzie pracować zarówno na benzynie jak i mieszance bioetanolowej E85. Szczytowa moc jaką osiągnie to 621 koni mechanicznych, a maksymalny moment obrotowy powędruje do 800Nm. Sprint wersji Supersport do setki potrwa zaledwie 3,7 sekundy, a chwilę później powędruje aż do 329km/h. Pomimo zapierających dech w piersiach osiągów, auto będzie spalać średnio 16,3l/100km. Auto będzie kosztować około 800 tysięcy złotych.


Podobne wiadomości:

Bentley Continental - ostatnia seria na pożegnanie

Bentley Continental - ostatnia seria na...

Samochody luksusowe 2017-07-27

2012 – nie będzie końca świata

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.