mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Alfa Romeo 4C w FIA WTCC

Alfa Romeo 4C w FIA WTCC

Pierwsza eliminacja mistrzostw WTCC rozegrana zostanie dopiero za miesiąc, ale już teraz Alfa chwali się swoją obecnością w tegorocznym sezonie. Nie, włosi nie wchodzą do ścigania, a dostarczą samochód bezpieczeństwa, którym będzie model 4C.

Alfa Romeo 4C w FIA WTCC

Alfa Romeo 4C to wielokrotnie nagradzany supersamochód, który w Genewie doczekał się otwartej odmiany Spider. Teraz kolejny sukcesem dla tego modelu jest wybór auta na samochód bezpieczeństwa do bądź, co bądź prestiżowej serii FIA WTCC.

Alfa Romeo to dwumiejscowe, tylnonapędowe coupe zbudowane na szkielecie z włókna węglowego. Samochód legitymuje się masą jednie 895 kg. 4C posiada centralnie umieszczony silnik 1750 Turbo o mocy 240 KM.W 2014 roku zostaną rozegrane 24 wyścigi na całym globie. Za organizację i promocję serii WTCC odpowiedzialna jest firma Eurosport Events.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Alfa Romeo 4C
Alfa Romeo 4C
Cena podstawowa już od: 268 660 PLN brutto
Dostępne nadwozia: cabrio-2dr. coupe-3dr.

Podobne wiadomości:

Alfa Romeo Giulia Coupe - premiera w Genewie?

Alfa Romeo Giulia Coupe - premiera w Genewie?

Aktualności 2017-02-02

Alfa Romeo Stelvio – ruszyła sprzedaż

Alfa Romeo Stelvio – ruszyła sprzedaż

Aktualności 2017-01-20

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.