mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Arrinera przedstawia pierwsze zdjęcia wersji produkcyjnej

Arrinera przedstawia pierwsze zdjęcia wersji produkcyjnej

Arrinera Automotive udostępniła cztery zdjęcia, które są zapowiedzią nadchodzącego superauta z Polski.

Arrinera przedstawia pierwsze zdjęcia wersji produkcyjnej
Kilka dni temu na naszej redakcyjnej skrzynce pojawiła się wiadomość wraz z załącznikami, którymi były szkice prototypowej wersji Arrinery. Po weekendzie zaglądając na skrzynkę musieliśmy przecierać oczy ze zdumienia, gdyż znów pojawiła się wiadomość od Arrinera Automotive S.A.. W załączniku znajdowały się cztery zdjęcia detali superauta zrodzonego nad Wisłą.

Główne zdjęcie przedstawia połowę auta, co może nam już sugerować, czego możemy się spodziewać. Gdyby przeprowadzić ankietę to zapewne część osób zadeklaruje, że pokazujemy im Lamborghini, a część pewnie zada pytanie czy to nie czasem nowa wersja Gallardo. Stylistycznie auto jest bardzo podobne do samochodów z Sant'Agata.

Oprócz głównego zdjęcia zapowiadającego produkcyjną wersję Arrinery producent udostępnił trzy zdjęcia przedstawiające detale auta. Wśród nich widać między innym tylną cześć nadwozia wraz z jedną, z końcówek wydechu. Na zdjęciach widać, że większa część tego co ukazują zdjęcia jest wykonana z włókna węglowego.

Na oficjalnej stronie Arrinery można znaleźć oficjalne dane techniczne, którymi legitymuje się polskie superauto. Pod maską ma pracować jednostka V8 o pojemności 6.2 litra, mocy 650 KM i maksymalnym momencie obrotowym wynoszącym 820 Nm. Jednostka napędowa będzie współpracować z skrzynią biegów Graziano. Producent deklaruje, że auto przy masie 1300 kg będzie osiągać pierwszą setkę w czasie 3.2 sekundy, a maksymalnie ma osiągać 340 km/h.


Zobacz koniecznie: Wszystko o Arrinera
Tematy w artykule: Arrinera Hussarya

Podobne wiadomości:

Arrinera Hussarya legalna na drogach

Arrinera Hussarya legalna na drogach

Aktualności 2017-06-28

Arrinera Hussarya

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross