mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Arrinera przedstawia pierwsze zdjęcia wersji produkcyjnej

Arrinera przedstawia pierwsze zdjęcia wersji produkcyjnej

Arrinera Automotive udostępniła cztery zdjęcia, które są zapowiedzią nadchodzącego superauta z Polski.

Arrinera przedstawia pierwsze zdjęcia wersji produkcyjnej
Kilka dni temu na naszej redakcyjnej skrzynce pojawiła się wiadomość wraz z załącznikami, którymi były szkice prototypowej wersji Arrinery. Po weekendzie zaglądając na skrzynkę musieliśmy przecierać oczy ze zdumienia, gdyż znów pojawiła się wiadomość od Arrinera Automotive S.A.. W załączniku znajdowały się cztery zdjęcia detali superauta zrodzonego nad Wisłą.

Główne zdjęcie przedstawia połowę auta, co może nam już sugerować, czego możemy się spodziewać. Gdyby przeprowadzić ankietę to zapewne część osób zadeklaruje, że pokazujemy im Lamborghini, a część pewnie zada pytanie czy to nie czasem nowa wersja Gallardo. Stylistycznie auto jest bardzo podobne do samochodów z Sant'Agata.

Oprócz głównego zdjęcia zapowiadającego produkcyjną wersję Arrinery producent udostępnił trzy zdjęcia przedstawiające detale auta. Wśród nich widać między innym tylną cześć nadwozia wraz z jedną, z końcówek wydechu. Na zdjęciach widać, że większa część tego co ukazują zdjęcia jest wykonana z włókna węglowego.

Na oficjalnej stronie Arrinery można znaleźć oficjalne dane techniczne, którymi legitymuje się polskie superauto. Pod maską ma pracować jednostka V8 o pojemności 6.2 litra, mocy 650 KM i maksymalnym momencie obrotowym wynoszącym 820 Nm. Jednostka napędowa będzie współpracować z skrzynią biegów Graziano. Producent deklaruje, że auto przy masie 1300 kg będzie osiągać pierwszą setkę w czasie 3.2 sekundy, a maksymalnie ma osiągać 340 km/h.


Zobacz koniecznie: Wszystko o Arrinera
Tematy w artykule: Arrinera Hussarya

Podobne wiadomości:

Już w tym roku pierwsza Arrinera

Już w tym roku pierwsza Arrinera

Samochody luksusowe 2015-04-22

Arrinera pokazała swój samochód w Poznaniu!

Arrinera pokazała swój samochód w Poznaniu!

Samochody luksusowe 2015-04-10

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Droga S3 do granicy – powstanie do 2023 roku
Droga S3 do granicy – powstanie do 2023 roku
Minister infrastruktury i budownictwa Andrzej Adamczyk zadeklarował kilka dni temu, że ostatni odcinek trasy ekspresowej S3 powstanie do 2023 roku. Chodzi o fragment, który połączy Bolków z czeską granicą w Lubawce.