mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Aston Martin One-77 wyprzedany

Aston Martin One-77 wyprzedany

Aston Martin One-77 to najdroższy i najbardziej wyjątkowy model jaki kiedykolwiek został zaprojektowany w Gaydon. Oczywiście to również najdroższy model Aston Martina. Teraz jego cena będzie już tylko rosnąć.

Aston Martin One-77 wyprzedany
Aston Martin sprzedał ostatni egzemplarz One-77. Dodajmy do tego, że jest to model przed produkcyjny, który posłużył firmie do dopracowywania auta przed stworzeniem wersji produkcyjnej.

Mimo, że jest to ostatni egzemplarz to nie jest on numerowany jako 77, a 01. Tym samym jest to jeden najbardziej poszukiwany egzemplarz wśród kolekcjonerów. Ostatni egzemplarz trafił do USA.

Aston Martin jest w ścisłych kontaktach z klientami, którzy kupili One-77. Wszystko po to by auto nie został sprzedane na rynku wtórnym z dużym zyskiem. Brytyjska marka dokłada wszelkich starań by nie dopuścić do sytuacji, w której klient kupił auto tylko po to by od razu je sprzedać.

Aston Martin One-77 został stworzony na bazie monocoque z włókna węglowego. Pod maskę trafiła jednostka V12 o pojemności 7.3 litra, która dostarcza moc 700 KM na koła tylne za pomocą sześciobiegowej skrzyni sekwencyjnej. Cena jaką trzeba było zapłacić za ten samochód to 1.9 miliona dolarów. Gdy już, któryś z One-77 trafi na rynek wtórny wtedy jego cena będzie szybować w góre.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Aston Martin
Tematy w artykule: Aston Martin Aston Martin One-77

Podobne wiadomości:

Aston Martin Vanquish S - więcej mocy

Aston Martin Vanquish S - więcej mocy

Samochody luksusowe 2016-11-17

Używany Aston Martin z gwarancją

Używany Aston Martin z gwarancją

Aktualności 2016-11-01

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Studenci Skody zbudowali elektryczne buggy
Studenci Skody zbudowali elektryczne buggy
Co roku uczniowie szkoły zawodowej prowadzonej przez Skode budują swój pierwszy pojazd. Tym razem po trzech udanych projektach z ostatnich lat stworzyli elektryczne buggy o nazwie Skoda Element.