mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Audi A7 w produkcji

Audi A7 w produkcji

Zagraniczny portal worldcarfans opublikował pierwsze zdjęcia Audi A7 prosto z fabryki. Widać na nich auto pozbawione kamuflażu, niemalże gotowe do wyjechania prosto na ulice.

Audi A7 w produkcji

Nowe czterodrzwiowe coupe Audi z profilu bardzo mocno przypomina model A5 Sportback. Jednakże różnią je słupki B i C. Przednie drzwi pozbawione są ramek. Tylne okna w drzwiach mają ostrzejszy kształt w porównaniu z modelem A5. Bryła nowego samochodu jest nieco niższa i dłuższa niż w przypadku starszego brata, który jeździ już po drogach. Stylistyka tylnej części nadwozia została uzupełniona chowającym się spojlerem, zupełnie jak w Porsche Panamera.

Audi A7 będzie naturalnym konkurentem dla Mercedesa CLS, ale także dla Porsche Panamera i Astona Martina Rapide.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Audi A7
Audi A7
Cena podstawowa już od: 323 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Audi A7 Wszystko o Audi
Tematy w artykule: Audi Audi A7 czterodrzwiowe coupe

Podobne wiadomości:

Nowe Audi A8 - limuzyna przyszłości

Nowe Audi A8 - limuzyna przyszłości

Premiery 2017-07-13

Audi wprowadza nowe oznaczenia

Audi wprowadza nowe oznaczenia

Aktualności 2017-08-31

Komentuj:

~Nieśmiertelny CLS, żałosna Panamera 2009-11-26

Nieśmiertelny CLS, żałosna Panamera. Audi może być konkurentem dla VW CC najwyżej, dla Merca nie zagrozi, zupełnie inny typ urody.

~CLS rządzi w tym segmencie 2009-11-26

Dla Porsche Panamera i Astona Martina Rapide może i tak, ale dla merca? Jak na razie CLS nie ma godnego rywala. Do tej pory nawet sześcio-letni model potrafi robić niesamowite wrażenie, tak wrażenie bo o to w tym modelu chodzi. Za pół roku merc pokaże pierwszą modyfikację tego modelu, powtórzę - dopiero po 6 latach! Porshe Panamera, Aston Martin konkurencją dla CLSa? A co one tak niesamowitego dodały do typu sedan-coue? W zasadzie to bliżej im do zwykłego sedana ... Jasne, że jakość wykończenia jest nieporównywalna, ale to jest zupełnie inny segment dla zupełnie innego klienta. Wracając do audi ... jak już chcecie porównania to co najwyżej pojawi się to konkurencja dla, jakże nieudanego, CC. Pozdrawiam amatora

~Dla CLS, tak, ale............... 2009-11-25

Dla CLS TAK, ale dla Porsche Panamera i Astona Martina Rapide. ?????

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.