mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Audi A7 w produkcji

Audi A7 w produkcji

Zagraniczny portal worldcarfans opublikował pierwsze zdjęcia Audi A7 prosto z fabryki. Widać na nich auto pozbawione kamuflażu, niemalże gotowe do wyjechania prosto na ulice.

Audi A7 w produkcji

Nowe czterodrzwiowe coupe Audi z profilu bardzo mocno przypomina model A5 Sportback. Jednakże różnią je słupki B i C. Przednie drzwi pozbawione są ramek. Tylne okna w drzwiach mają ostrzejszy kształt w porównaniu z modelem A5. Bryła nowego samochodu jest nieco niższa i dłuższa niż w przypadku starszego brata, który jeździ już po drogach. Stylistyka tylnej części nadwozia została uzupełniona chowającym się spojlerem, zupełnie jak w Porsche Panamera.

Audi A7 będzie naturalnym konkurentem dla Mercedesa CLS, ale także dla Porsche Panamera i Astona Martina Rapide.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Audi A7
Audi A7
Cena podstawowa już od: 227 300 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Audi A7 Wszystko o Audi
Tematy w artykule: Audi Audi A7 czterodrzwiowe coupe

Podobne wiadomości:

Audi Q8 – koncept jest już gotowy

Audi Q8 – koncept jest już gotowy

Aktualności 2016-12-23

Wydanie specjalne

Wydanie specjalne "auto motor i sport": Audi...

Aktualności 2016-12-16

Komentuj:

~Nieśmiertelny CLS, żałosna Panamera 2009-11-26

Nieśmiertelny CLS, żałosna Panamera. Audi może być konkurentem dla VW CC najwyżej, dla Merca nie zagrozi, zupełnie inny typ urody.

~CLS rządzi w tym segmencie 2009-11-26

Dla Porsche Panamera i Astona Martina Rapide może i tak, ale dla merca? Jak na razie CLS nie ma godnego rywala. Do tej pory nawet sześcio-letni model potrafi robić niesamowite wrażenie, tak wrażenie bo o to w tym modelu chodzi. Za pół roku merc pokaże pierwszą modyfikację tego modelu, powtórzę - dopiero po 6 latach! Porshe Panamera, Aston Martin konkurencją dla CLSa? A co one tak niesamowitego dodały do typu sedan-coue? W zasadzie to bliżej im do zwykłego sedana ... Jasne, że jakość wykończenia jest nieporównywalna, ale to jest zupełnie inny segment dla zupełnie innego klienta. Wracając do audi ... jak już chcecie porównania to co najwyżej pojawi się to konkurencja dla, jakże nieudanego, CC. Pozdrawiam amatora

~Dla CLS, tak, ale............... 2009-11-25

Dla CLS TAK, ale dla Porsche Panamera i Astona Martina Rapide. ?????

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
W pogoni za wydajnością
W pogoni za wydajnością
Coraz bardziej zaawansowane układy wtryskowe, poza zwiększaniem mocy silników, optymalizują proces spalania obniżając zużycie paliwa i zmniejszając emisję spalin.