mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Auto Fus z autoryzacją Rolls-Royce'a

Auto Fus z autoryzacją Rolls-Royce'a

Od 2010 roku Auto Fus jest serwisowym partnerem brytyjskiej marki. Dziś Rolls-Royce oficjalnie potwierdził, że Auto Fus otrzymało autoryzację i tym samym zostało oficjalnym dilerem samochodów Rolls-Royce na polskim rynku.

Auto Fus z autoryzacją Rolls-Royce'a
W zeszłym tygodniu brytyjska marka z siedzibą w Goodwood podpisała umowę, na mocy której w stolicy Polski Auto Fus staje się oficjalnym dilerem samochodów marki Rolls-Royce. Oficjalne ogłoszenie tego będzie mieć miejsce w stolicy w Rolls-Royce Motor Cars Warsaw 11 maja, gdzie na imprezie zostanie zaprezentowany najnowszy model Wraith.

"Jako rodzinna firma z wieloletnim doświadczeniem w motoryzacyjnym w segmencie premium Auto Fus, ma unikalną pozycję do reprezentowania szczytowej luksusowej marki. Nasza współpraca z Auto Fus dowodzi, że odnaleźliśmy idealnego partnera do sprzedaży w Polsce", powiedział James Crichton, Dyrekotr RegTadeusz Fus załozyciel Auto Fus, Torsten Muller-Otvos prezes RR oraz pracownicy RR Motor Cars Warsawionalny Rolls-Royce'a w Europie.

Na ceremonii podpisania umowy było obecnych dwóch właścicieli Auto Fus - Tomasz Fus i Piotr Fus oraz założyciel firmy, Tadeusz Fus. W Warszawie na początku drugiej połowy roku zostanie otwarty tymczasowy salon Rolls-Royce Motor Cars Warsaw, a całkowicie nowy salon będzie dostępny od przyszłego roku. "Podpis pod umową jest kamieniem milowym w 68-letniej historii nasze firmy. Jesteśmy bardzo dumni reprezentując legendarną markę", powiedział Piotr Fus. Z kolei Tomasz Fus dodał: "To  jest początek nowej ery dla klientów Rolls-Royce'a w naszym kraju. Jesteśmy przekonani, że Duch Ekstazy będzie miał świetlaną przyszłość w Polsce".

Nadanie Auto Fus autoryzacji przez markę Rolls-Royce pokazuje, że segment aut luksusowych w Polsce rozwija się bardzo dobrze i ten stan rzeczy napawa optymizmem. Tylko czekać, aż do Polski wejdą inne marki z najwyższej półki.

Podobne wiadomości:

Rolls-Royce przedstawia pojazd z XXII w

Rolls-Royce przedstawia pojazd z XXII w

Samochody luksusowe 2016-06-17

Rolls-Royce Wraith: tak jeździ najszybszy...

auto motor i sport 0000-00-00

Philip Harnett (product manager modelu) wziął na przejażdżkę Wraitha – najszybszy i najmocniejszy samochód stworzony przez Rolls-Royce'a w historii.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.