mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Auto Fus z autoryzacją Rolls-Royce'a

Auto Fus z autoryzacją Rolls-Royce'a

Od 2010 roku Auto Fus jest serwisowym partnerem brytyjskiej marki. Dziś Rolls-Royce oficjalnie potwierdził, że Auto Fus otrzymało autoryzację i tym samym zostało oficjalnym dilerem samochodów Rolls-Royce na polskim rynku.

Auto Fus z autoryzacją Rolls-Royce'a
W zeszłym tygodniu brytyjska marka z siedzibą w Goodwood podpisała umowę, na mocy której w stolicy Polski Auto Fus staje się oficjalnym dilerem samochodów marki Rolls-Royce. Oficjalne ogłoszenie tego będzie mieć miejsce w stolicy w Rolls-Royce Motor Cars Warsaw 11 maja, gdzie na imprezie zostanie zaprezentowany najnowszy model Wraith.

"Jako rodzinna firma z wieloletnim doświadczeniem w motoryzacyjnym w segmencie premium Auto Fus, ma unikalną pozycję do reprezentowania szczytowej luksusowej marki. Nasza współpraca z Auto Fus dowodzi, że odnaleźliśmy idealnego partnera do sprzedaży w Polsce", powiedział James Crichton, Dyrekotr RegTadeusz Fus załozyciel Auto Fus, Torsten Muller-Otvos prezes RR oraz pracownicy RR Motor Cars Warsawionalny Rolls-Royce'a w Europie.

Na ceremonii podpisania umowy było obecnych dwóch właścicieli Auto Fus - Tomasz Fus i Piotr Fus oraz założyciel firmy, Tadeusz Fus. W Warszawie na początku drugiej połowy roku zostanie otwarty tymczasowy salon Rolls-Royce Motor Cars Warsaw, a całkowicie nowy salon będzie dostępny od przyszłego roku. "Podpis pod umową jest kamieniem milowym w 68-letniej historii nasze firmy. Jesteśmy bardzo dumni reprezentując legendarną markę", powiedział Piotr Fus. Z kolei Tomasz Fus dodał: "To  jest początek nowej ery dla klientów Rolls-Royce'a w naszym kraju. Jesteśmy przekonani, że Duch Ekstazy będzie miał świetlaną przyszłość w Polsce".

Nadanie Auto Fus autoryzacji przez markę Rolls-Royce pokazuje, że segment aut luksusowych w Polsce rozwija się bardzo dobrze i ten stan rzeczy napawa optymizmem. Tylko czekać, aż do Polski wejdą inne marki z najwyższej półki.

Podobne wiadomości:

Rolls Royce Phantom VIII – nowy wymiar luksusu

Rolls Royce Phantom VIII – nowy wymiar...

Premiery 2017-07-28

Rolls-Royce Wraith: tak jeździ najszybszy...

auto motor i sport 0000-00-00

Philip Harnett (product manager modelu) wziął na przejażdżkę Wraitha – najszybszy i najmocniejszy samochód stworzony przez Rolls-Royce'a w historii.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.