Bardzo ostre R8

Większość z nas na wieść o 'tuningowanym' Audi R8 spojrzałaby z niedowierzaniem. Udowodnieniem niemożliwego zajęła się niemiecka firma PPI Automotive, która przygotowała mocną wersję auta o nazwie PPI R8 Razor.

Bardzo ostre R8

Auto zadebiutowało podczas targów motoryzacyjnych w Essen, w zeszłym roku. Teraz wchodzi ono do sprzedaży. Auto nie tylko na pierwszy rzut różni się od standardowego modelu R8. Jest ono także mocniejsze. Pod maską pracuje silnik, którego moc poprawiono o 40 koni mechanicznych, co dało w sumie 460 KM mocy. Moment obrotowy podskoczył o 10 procent. Dzięki zoptymalizowaniu systemu zarządzającego silnikiem oraz po zamontowaniu sportowego filtra powietrza, auto może się rozpędzić do prędkości rzędu 308 km/h.

Auto rozpędza się do "setki" w przeciągu czterech sekund. Z zewnątrz poznamy ten model po dziewiętnastocalowych felgach wykonanych ze stopu magnezu, które zostały pomalowane w kolorze czarnym. W dodatku nad tylną klapą silnika umieszczono spojler wykonany w włókna węglowego. Aerodynamiczne dodatki z ultralekkiego i wytrzymałego tworzywa pojawiły się również z przodu samochodu oraz na jego progach. Przy okazji styliści zmienili wygląd przednich wlotów oraz grilla.

Wewnątrz samochodu pojawiły się także karbonowe detale. Klamki drzwi, uchwyty czy deska rozdzielcza zostały również z niego wykonane. Element ten pojawił się nawet  w kole kierownicy, które zostało lekko zmodyfikowane. Dokładna cena podrasowanego Audi R8 nie jest jeszcze znana. Wkrótce będzie on dostępny na zamówienie.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Audi R8
Audi R8
Cena podstawowa już od: 803 400 PLN brutto
Dostępne nadwozia: cabrio-2dr. coupe-2dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Audi R8 Wszystko o Audi
Tematy w artykule: Audi Audi R8

Podobne wiadomości:

Nowe Audi A8 - limuzyna przyszłości

Nowe Audi A8 - limuzyna przyszłości

Premiery 2017-07-13

Nowe Audi A8 - pierwsze zdjęcia

Nowe Audi A8 - pierwsze zdjęcia

Aktualności 2017-07-05

Komentuj:

~monia 2008-03-26

bez komentarz,to po postu jest cacko,zapiera dech wiersiach.

~brzydal 2008-02-07

brzydkie to bmw

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Kolejny fragment drogi S3 otwarty
Kolejny fragment drogi S3 otwarty
Od wczoraj uległa zmianie organizacja ruchu na budowanym odcinku drogi ekspresowej S3 pomiędzy węzłami Lubin Południe a Legnica Północ. Kierowcy mogą już korzystać z nowego odcinka o długości 6 km.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech