Bardzo ostre R8

Większość z nas na wieść o 'tuningowanym' Audi R8 spojrzałaby z niedowierzaniem. Udowodnieniem niemożliwego zajęła się niemiecka firma PPI Automotive, która przygotowała mocną wersję auta o nazwie PPI R8 Razor.

Bardzo ostre R8

Auto zadebiutowało podczas targów motoryzacyjnych w Essen, w zeszłym roku. Teraz wchodzi ono do sprzedaży. Auto nie tylko na pierwszy rzut różni się od standardowego modelu R8. Jest ono także mocniejsze. Pod maską pracuje silnik, którego moc poprawiono o 40 koni mechanicznych, co dało w sumie 460 KM mocy. Moment obrotowy podskoczył o 10 procent. Dzięki zoptymalizowaniu systemu zarządzającego silnikiem oraz po zamontowaniu sportowego filtra powietrza, auto może się rozpędzić do prędkości rzędu 308 km/h.

Auto rozpędza się do "setki" w przeciągu czterech sekund. Z zewnątrz poznamy ten model po dziewiętnastocalowych felgach wykonanych ze stopu magnezu, które zostały pomalowane w kolorze czarnym. W dodatku nad tylną klapą silnika umieszczono spojler wykonany w włókna węglowego. Aerodynamiczne dodatki z ultralekkiego i wytrzymałego tworzywa pojawiły się również z przodu samochodu oraz na jego progach. Przy okazji styliści zmienili wygląd przednich wlotów oraz grilla.

Wewnątrz samochodu pojawiły się także karbonowe detale. Klamki drzwi, uchwyty czy deska rozdzielcza zostały również z niego wykonane. Element ten pojawił się nawet  w kole kierownicy, które zostało lekko zmodyfikowane. Dokładna cena podrasowanego Audi R8 nie jest jeszcze znana. Wkrótce będzie on dostępny na zamówienie.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Audi R8
Audi R8
Cena podstawowa już od: 812 300 PLN brutto
Dostępne nadwozia: cabrio-2dr. coupe-2dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Audi R8 Wszystko o Audi
Tematy w artykule: Audi Audi R8

Podobne wiadomości:

Wideo nowego R8 w Internecie

auto motor i sport 0000-00-00

Audi R8 - R-Condition

auto motor i sport 0000-00-00

Nazywa się jak wielokrotny zwycięzca Le Mans, ale nie ma z nim nic wspólnego. Jest spokrewniony z Lamborghini, ale charakter ma zupełnie inny. Jeśli komuś wyda się zabawką, Audi R8 szykuje mu wielkie zaskoczenie.

Komentuj:

~monia 2008-03-26

bez komentarz,to po postu jest cacko,zapiera dech wiersiach.

~brzydal 2008-02-07

brzydkie to bmw

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross