mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Belgijski rarytas

Belgijski rarytas

Zadebiutował prawie miesiąc temu na targach motoryzacyjnych w Belgii, ale ta premiera nie rozeszła się szerokim echem. Imperia Automobiles zaprezentowała elegancki model w stylu retro.

Belgijski rarytas
Imperia GP będzie wyposażona w silnik 1,6 turbo, który będzie wspomagany przez jednostkę elektryczną. Standardowa moc samochodu według twórcy wynosi 210 koni mechanicznych. Gdy dołożymy do tego 250 Nm momentu obrotowego i dodatkowe 136KM wychodzi całkiem ładna sumka. Auto będzie przyspieszać do 100km/h w przeciągu 4 sekund przy zaangażowaniu obu jednostek. Gdy auto rozpędzi się na silniku elektrycznym sprint potrwa 6 sekund.

Co ciekawe, auto ma zużywać zaledwie 1,9l/100 kilometrów. Emisja CO2 zatrzyma się na poziomie 50g/km. Podobno na pełnej baterii samochód jest w stanie przejechać samodzielnie 70 kilometrów.

Auto pojawi się w salonach pod koniec tego roku i jego cena wyniesie od 360 do 600 tysięcy złotych w przeliczeniu.

Podobne wiadomości:

Elektryka mróz nie tyka

auto motor i sport 0000-00-00

Ferrari stawia na hybrydy

Ferrari stawia na hybrydy

Samochody luksusowe 2016-11-08

Komentuj:

~seoka 2011-02-21

bardzo ładne!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Sprawdź historię sprowadzonego pojazdu – za darmo!
Sprawdź historię sprowadzonego pojazdu – za darmo!
Ministerstwo Cyfryzacji poinformowało, że już od poniedziałku można korzystać z nowej usługi w ramach systemu Historia Pojazdu. Funkcjonalność rozszerzono o zagraniczne samochody, które do tej pory nie były ujęte w Centralnej Ewidencji Pojazdów, a pojawiły się w ofertach sprzedaży.