mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Bentely i standard ISO

Bentely i standard ISO

Główna siedziba Bentley Motros w Crewe jako pierwszym zakładem przemysłu brytyjskiego, który uzyskał nowy standard zarządzania energią, ISO 50001. Przyznanie tego certyfikatu to odzwierciedlenie długoterminowego zaangażowania firmy Bentley w zmniejszanie negatywnego wpływu na środowisko.

Bentely i standard ISO
By osiągnąć nowy standard Bentley musiał zwiększyć wydajność energetyczną oraz efektywność energetyczną. Również w Crew musiała spaść emisja gazów oraz koszty energii. Mimo, że produkcja aut wzrosła dziesięciokrotnie w latach 2002 i 2007 to nie pojawił się proporcjonalny wzrost oddziaływania na środowisko. Pomiędzy rokiem 200 a 2010 ilość zużywanej energii dla każdego wyprodukowanego auta spadła o dwie trzecie a dla całości o 14%. Ilość tej energii wystarczyłaby do zasilania 11 500 domów przez rok.

"Osiągnięcie ISO 5001 jest niezwykłym osiągnięciem. Jesteśmy bardzo dumni z pierwszego zakładu motoryzacyjnego w Wielkiej Brytanii, które zostało tak wyróżnione. To jest jeszcze bardziej zadziwiające zważywszy na fakt jak wiele mamy budynków. To hołd złożony wysiłkom wszystkich w poszukiwaniu nowych i innowacyjnych sposobów na poprawę wydajności energetycznej naszych obiektów i wiem, że to zobowiązanie będzie kontynuowane",
powiedział Michael Straughan, Członek Zarządu ds. Produkcji.

Podobne wiadomości:

Bentley Continental - ostatnia seria na pożegnanie

Bentley Continental - ostatnia seria na...

Samochody luksusowe 2017-07-27

Naim, czyli Bentley wśród systemów audio

Naim, czyli Bentley wśród systemów audio

Samochody luksusowe 2016-10-19

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross