mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Bentely i standard ISO

Bentely i standard ISO

Główna siedziba Bentley Motros w Crewe jako pierwszym zakładem przemysłu brytyjskiego, który uzyskał nowy standard zarządzania energią, ISO 50001. Przyznanie tego certyfikatu to odzwierciedlenie długoterminowego zaangażowania firmy Bentley w zmniejszanie negatywnego wpływu na środowisko.

Bentely i standard ISO
By osiągnąć nowy standard Bentley musiał zwiększyć wydajność energetyczną oraz efektywność energetyczną. Również w Crew musiała spaść emisja gazów oraz koszty energii. Mimo, że produkcja aut wzrosła dziesięciokrotnie w latach 2002 i 2007 to nie pojawił się proporcjonalny wzrost oddziaływania na środowisko. Pomiędzy rokiem 200 a 2010 ilość zużywanej energii dla każdego wyprodukowanego auta spadła o dwie trzecie a dla całości o 14%. Ilość tej energii wystarczyłaby do zasilania 11 500 domów przez rok.

"Osiągnięcie ISO 5001 jest niezwykłym osiągnięciem. Jesteśmy bardzo dumni z pierwszego zakładu motoryzacyjnego w Wielkiej Brytanii, które zostało tak wyróżnione. To jest jeszcze bardziej zadziwiające zważywszy na fakt jak wiele mamy budynków. To hołd złożony wysiłkom wszystkich w poszukiwaniu nowych i innowacyjnych sposobów na poprawę wydajności energetycznej naszych obiektów i wiem, że to zobowiązanie będzie kontynuowane",
powiedział Michael Straughan, Członek Zarządu ds. Produkcji.

Podobne wiadomości:

Bentley Continental - ostatnia seria na pożegnanie

Bentley Continental - ostatnia seria na...

Samochody luksusowe 2017-07-27

Naim, czyli Bentley wśród systemów audio

Naim, czyli Bentley wśród systemów audio

Samochody luksusowe 2016-10-19

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe radiowozy polskiej policji - BMW 330i
Nowe radiowozy polskiej policji - BMW 330i
Polska drogówka się zbroi - flota BMW 330i xDrive trafi pod koniec listopada na ulice. Krajowa Izba Odwoławcza odrzuciła odwołania pozostałych oferentów, którzy proponowali takie modele jak Volkswagen Passat czy Skoda Superb.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech