mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Bentley Continental po japońsku

Bentley Continental po japońsku

Jakiś czas temu japońska firma Wald International straszyła fanów marki Bentley wizualizacjami, które prezentowały model Continental GT poddany typowemu japońskiemu tuningowi. Niestety plany się ziściły i pierwsze, realistyczne efekty prac można obejrzeć.

Bentley Continental po japońsku

Bentley Continental GT posiada na tyle dynamiczną prezencję, iż wydawało się, że nie potrzebuje on jakichkolwiek dodatków typu dyfuzor, spojler czy napompowany zderzak. Innego zdania są specjaliści z firmy Wald International, którzy stworzyli specjalne wydanie o nazwie "Black Bisson Edition".

Wymienili przedni zderzak, poszerzyli progi, tylny zderzak, gdzie oprócz spojlera pojawił się dyfuzor oraz cztery końcówki wydechu. Auto zostało obniżone oraz pogłośnione za sprawą rur wydechowych w stylu DTM. Całość osadzono na 21-calowych felgach. Za równowartość 16 tysięcy euro możemy z pięknego i luksusowego coupe zrobić odpustową zabawkę.


Podobne wiadomości:

Bentley na ethanol

auto motor i sport 0000-00-00

Bentley Continental GT w nowym wydaniu

Bentley Continental GT w nowym wydaniu

Samochody luksusowe 2017-08-30

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Cristiano Ronaldo i jego nowa zabawka - Bugatti Chiron
Cristiano Ronaldo i jego nowa zabawka - Bugatti Chiron
Do kolekcji jednego z najlepszych piłkarzy świata dołącza najdroższe i najszybsze auto na świecie. W garażu Cristiano Ronaldo zaparkowało właśnie Bugatti Chiron.