mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Bentley wyprzedzi konkurencję

Bentley wyprzedzi konkurencję

"Będziemy pierwszymi, którzy użyją 12-cylindrowy silnik benzynowy w luksusowym SUVie. Podoba mi się ten pomysł, który pokazuje czyj samochód będzie rządził." Powiedział prezes Bentleya Wolfgang Dürheimer.

Bentley wyprzedzi konkurencjęSilnik benzynowy, który ma pojawić się w nowym SUVie to nowa generacja zmodyfikowanego silnika W12, który pracuje pod maską modeli Continental. Bentley planuje również wersję z silnikiem TDI, oczywiście V12. Jednostka ta to oczywiście rozwinięta konstrukcja pracującego w Audi Q7 6-litrowego silnika o mocy 500 KM.

"99% właścicieli Bentleyów również kupią SUVa. Jestem pewny, że jest na nie popyt. Absolutnie tysiące SUVów Premium zostało sprzedanych - Cayenne, Range Rogver, Q7 i tak dalej. Ale nikt nie dał właścicielom tych aut możliwość aktualizacji. My damy". Powiedział Dürheimer. SUV Bentleya pojawi się prawdopodobnie w roku 2014 lub 2015.

Podobne wiadomości:

Bentley Continental GT w nowym wydaniu

Bentley Continental GT w nowym wydaniu

Samochody luksusowe 2017-08-30

Bentley Bentayga z silnikiem TDI

Bentley Bentayga z silnikiem TDI

Samochody luksusowe 2016-09-03

Komentuj:

~Wonski337 2011-10-20

Bentleye są naprawdę świetne. No tak, ale u nas już marki premium jak Merc, Audi, Jaguar, Porsche, Lexus i inne są szczytem marzeń większości Polaków, a tu proszę marka ekskluzywna z super drogimi autami. No tak tylko czy Bentley (jak i inne Ferrari i Astony) są w naszym zasięgu, skoro te luksusowe egzotyki nawet na Zachodzie sprzedają się przeciętnie (jak na ich zarobki)?!? Przy pensjach w PL na poziomie 3500 zł brutto (średnia krajowa) trzebaby odkładać pół życia na auta marek ekskluzywnych :)

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.