Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Bentley wyprzedzi konkurencję

Bentley wyprzedzi konkurencję

"Będziemy pierwszymi, którzy użyją 12-cylindrowy silnik benzynowy w luksusowym SUVie. Podoba mi się ten pomysł, który pokazuje czyj samochód będzie rządził." Powiedział prezes Bentleya Wolfgang Dürheimer.

Bentley wyprzedzi konkurencjęSilnik benzynowy, który ma pojawić się w nowym SUVie to nowa generacja zmodyfikowanego silnika W12, który pracuje pod maską modeli Continental. Bentley planuje również wersję z silnikiem TDI, oczywiście V12. Jednostka ta to oczywiście rozwinięta konstrukcja pracującego w Audi Q7 6-litrowego silnika o mocy 500 KM.

"99% właścicieli Bentleyów również kupią SUVa. Jestem pewny, że jest na nie popyt. Absolutnie tysiące SUVów Premium zostało sprzedanych - Cayenne, Range Rogver, Q7 i tak dalej. Ale nikt nie dał właścicielom tych aut możliwość aktualizacji. My damy". Powiedział Dürheimer. SUV Bentleya pojawi się prawdopodobnie w roku 2014 lub 2015.

Podobne wiadomości:

Naim, czyli Bentley wśród systemów audio

Naim, czyli Bentley wśród systemów audio

Samochody luksusowe 2016-10-19

Kolejni producenci wycofują się z salonu w Paryżu

Kolejni producenci wycofują się z salonu w...

Aktualności 2016-09-20

Komentuj:

~Wonski337 2011-10-20

Bentleye są naprawdę świetne. No tak, ale u nas już marki premium jak Merc, Audi, Jaguar, Porsche, Lexus i inne są szczytem marzeń większości Polaków, a tu proszę marka ekskluzywna z super drogimi autami. No tak tylko czy Bentley (jak i inne Ferrari i Astony) są w naszym zasięgu, skoro te luksusowe egzotyki nawet na Zachodzie sprzedają się przeciętnie (jak na ich zarobki)?!? Przy pensjach w PL na poziomie 3500 zł brutto (średnia krajowa) trzebaby odkładać pół życia na auta marek ekskluzywnych :)

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień
Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień
Na początku września oddano do ruchu wiadukt na autostradzie A4 na odcinku od węzła Rzeszów Wschód do węzła Jarosław Zachód.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj