mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Brutalny crossover

Brutalny crossover

Maserati jako jeden z niewielu europejskich przedstawicieli segmentu samochodów luksusowych nie posiada jeszcze w swojej gamie auta sportowo-rekreacyjnego. Być może zmieni się to już niebawem.

Brutalny crossover

Właśnie pojawiły się pierwsze zdjęcia Maserati Kuba. Jest to koncept określony przez swojego twórcę (Andrey Trofimchuk) brutalnym crossoverem. Jest to chyba najbardziej kontrowersyjny projekt związany z Maserati, jaki ukazał się przez ostatnie lata.

Po obu stronach wkomponowanego  we wloty powietrza logo Maserati pojawiły się rozciągnięte reflektory oraz garbata maska. Z profilu auto prezentuje się bardzo dynamicznie i bliżej mu co nietypowego coupe niż do auta sportowo-rekreacyjnego. W sylwetce dominują potężne koła.

Pod maską pierwszego crossovera Maserati z pewnością sprawdziłby się V6 o pojemności 3,2 litra pochodzący od Alfa Romeo, bądź też V8 prosto z modelu GranTurismo. Niewiadomo jeszcze jakie będą dalsze losy tego projektu.

Tematy w artykule: Maserati SUV

Podobne wiadomości:

Kolejna akcja serwisowa samochodów Maserati

Kolejna akcja serwisowa samochodów Maserati

Samochody luksusowe 2016-09-08

Maserati MC12 - powrót bestii z trójzębem

Maserati MC12 - powrót bestii z trójzębem

Samochody luksusowe 2016-08-02

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic