mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Bugatti Veyron celuje w kolejny rekord

Bugatti Veyron celuje w kolejny rekord

Veyron stał się legendarnym jeszcze zanim pojawił się fizycznie na drodze. Samochód, który zdetronizował każde seryjne produkowane auto. W tym roku ma zrobić to po raz kolejny.

Bugatti Veyron celuje w kolejny rekord
Na targach motoryzacyjnych we Frankfurcie, które odbędą się we wrześniu Bugatti ma pokazać najnowszą i prawdopodobnie ostatnią wersję Veyrona. Ten samochód ma na nowo pokazać kto jest królem wśród hiperaut. Gdzieś we Francji, w siedzibie Bugatti powstaje Super Veyron.

Super Veyron ma legitymować się jedną najważniejszą cechą - prędkością maksymalną. Media motoryzacyjne szacują, że ten samochód osiągnie maksymalną prędkość 463 km/h i tym samy znów podniesie poprzeczkę wysoko. Moc ma pochodzić z silnika W16, który będzie posiadał moc 1600 KM z pojemności 9.6 litra. Silnik wspomagany czteroma turbosprężarkami zapewni sprint od 0 do 100 km/h w czasie 1.8 sekundy!

Bugatti Veyron sprawi, że wszystkie inne auta które pojawią się na rynku w tym roku od razu zostaną zdetronizowane. Bugatti rzuca rękawice i pytanie, czy znajdzie się ktoś kto ją podniesie i stanie do walki z Super Veyronem?

Podobne wiadomości:

Cristiano Ronaldo i jego nowa zabawka - Bugatti Chiron

Cristiano Ronaldo i jego nowa zabawka -...

Samochody luksusowe 2017-10-02

Bugatti Chiron – prędkość maksymalna

Bugatti Chiron – prędkość maksymalna

Samochody luksusowe 2016-09-14

Komentuj:

~tryk 2013-01-03

milcz kapeluszniku

~Fotoradar 2013-01-02

a ile do 50km/h bo tyle można jeździć zgodnie z przepisami?

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic