mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Chcesz Lexusa LFA - pospiesz się!

Chcesz Lexusa LFA - pospiesz się!

Od momentu jego światowej premiery w październiku na wystawie w Tokio Lexus LFA cieszy się ogromnym zainteresowaniem. A że powstanie tylko 500 sztuk tego supersamochodu, to jeśli jesteś zainteresowany jego zakupem, musisz się pospieszyć.

Chcesz Lexusa LFA - pospiesz się!
Ponieważ z łącznej puli 500 egzemplarzy Lexusa LFA tylko odpowiednia część trafi do Europy (zależy to od liczby złożonych zamówień), przygotowana została specjalna strategia sprzedaży tego modelu.

Pod koniec listopada w Londynie powstał jedyny w swoim rodzaju salon samochodowy, który jako jedyny w Europie będzie prowadził sprzedaż LFA. Obecny tam osobisty menadżer do współpracy z klientem będzie mógł spotkać się z zainteresowanym klientem i wysłuchać jego ekskluzywnych wymagań co do samochodu.

Jednak spotkanie z tymże menadżerem będzie tylko dla wybranych. Wstępne informacje na temat ewentualnego zakupu LFA klienci będą mogli uzyskać w salonach Lexusa, przedstawicielstwach krajowych marki oraz przez internet na stronie poświęconej wyłącznie modelowi LFA. Wszystkie informacje o zainteresowaniu supersamochodem będą przesyłane do menadżera do spraw obsługi klienta, który następnie będzie kontaktował się z potencjalnym nabywcą LFA. Jeśli klient potwierdzi swoje zainteresowanie kupnem samochodu wypełnia formularz "zainteresowania supersamochodem" i wpłaca depozyt. Zamówienia firmowe będą możliwe od marca/kwietnia przyszłego roku.

Dalsze konsultacje z osobistym menadżerem będą dotyczyć szczegółów i osobistych preferencji wykończenia suprsamochodu. Dostępne będzie 12 kolorów wnętrza i 30 nadwozia, wybrać można kształt kierownicy, kolor zacisków hamulcowych i dodatkowe wyposażenie. Na tym etapie ustalony zostanie również indywidualny termin dostawy samochodu, jako że każdy Lexus LFA jest wykończony ręcznie. Dostawy planowane są od początku 2011 do 2013 roku.

Zobacz koniecznie: Wszystko o Lexus LF-A Wszystko o Lexus
Tematy w artykule: Lexus Lexus LF-A

Podobne wiadomości:

Lexus RX L - 7 osób na pokładzie

Lexus RX L - 7 osób na pokładzie

Premiery 2017-12-05

Lexus LS już w polskich salonach

Lexus LS już w polskich salonach

Aktualności 2017-08-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.