mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Chcesz Lexusa LFA - pospiesz się!

Chcesz Lexusa LFA - pospiesz się!

Od momentu jego światowej premiery w październiku na wystawie w Tokio Lexus LFA cieszy się ogromnym zainteresowaniem. A że powstanie tylko 500 sztuk tego supersamochodu, to jeśli jesteś zainteresowany jego zakupem, musisz się pospieszyć.

Chcesz Lexusa LFA - pospiesz się!
Ponieważ z łącznej puli 500 egzemplarzy Lexusa LFA tylko odpowiednia część trafi do Europy (zależy to od liczby złożonych zamówień), przygotowana została specjalna strategia sprzedaży tego modelu.

Pod koniec listopada w Londynie powstał jedyny w swoim rodzaju salon samochodowy, który jako jedyny w Europie będzie prowadził sprzedaż LFA. Obecny tam osobisty menadżer do współpracy z klientem będzie mógł spotkać się z zainteresowanym klientem i wysłuchać jego ekskluzywnych wymagań co do samochodu.

Jednak spotkanie z tymże menadżerem będzie tylko dla wybranych. Wstępne informacje na temat ewentualnego zakupu LFA klienci będą mogli uzyskać w salonach Lexusa, przedstawicielstwach krajowych marki oraz przez internet na stronie poświęconej wyłącznie modelowi LFA. Wszystkie informacje o zainteresowaniu supersamochodem będą przesyłane do menadżera do spraw obsługi klienta, który następnie będzie kontaktował się z potencjalnym nabywcą LFA. Jeśli klient potwierdzi swoje zainteresowanie kupnem samochodu wypełnia formularz "zainteresowania supersamochodem" i wpłaca depozyt. Zamówienia firmowe będą możliwe od marca/kwietnia przyszłego roku.

Dalsze konsultacje z osobistym menadżerem będą dotyczyć szczegółów i osobistych preferencji wykończenia suprsamochodu. Dostępne będzie 12 kolorów wnętrza i 30 nadwozia, wybrać można kształt kierownicy, kolor zacisków hamulcowych i dodatkowe wyposażenie. Na tym etapie ustalony zostanie również indywidualny termin dostawy samochodu, jako że każdy Lexus LFA jest wykończony ręcznie. Dostawy planowane są od początku 2011 do 2013 roku.

Zobacz koniecznie: Wszystko o Lexus LF-A Wszystko o Lexus
Tematy w artykule: Lexus Lexus LF-A

Podobne wiadomości:

Lexus LC - rekordowa sprzedaż

Lexus LC - rekordowa sprzedaż

Samochody luksusowe 2017-04-20

Lexusy z zawieszeniem AVS

Lexusy z zawieszeniem AVS

Technika 2016-12-06

Dwa nowe modele Lexusa będą wyposażone standardowo w nowoczesne zawieszenie AVS. Elektroniczny układ monitoruje i dostosowuje siłę tłumienia amortyzatorów w każdym z kół dostosowując je do stanu nawierzchni i preferencji kierowcy.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Po ośmiu latach przyszedł czas na następcę Skody Yeti. Nowy model zmienił się tak bardzo, że otrzymał nową nazwę - Karoq. Znamy już pierwsze szczegóły na temat kompaktowego SUV-a z Mlada Boleslav.