mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Chevrolet Corvette: Kalibracja

Chevrolet Corvette: Kalibracja

Do oficjalnej premiery Chevroleta Corvette najnowszej, siódmej generacji pozostało 44 dni. Auto zostanie po raz pierwszy zaprezentowane na targach w Detroit. Dziś Chevrolet przedstawia jak wyglądały prace nad ustawieniem i kalibracją auta.

Chevrolet Corvette: Kalibracja
Od pomysłu do dostarczenia gotowego auta do salonów mija często kilka lat. Przez cały ten okres grupa ludzi odpowiedzialna za prace nad nowym modelem haruje w pocie czoła by na rynek trafiło auto dobrze dopracowane. Gdy jednak do salonów ma trafić samochód, który ma być kontynuacją legendy wszystko musi być perfekcyjne.

Chevrolet udostępnił drugą zapowiedź video, w której zapowiada najnowszą, siódmą generacje Corvvette'y. Na filmiku nie zobaczymy za wiele, gdyż amerykański producent chce do samego końca podsycać atmosferę. Przez kilka sekund możemy dostrzec szczegóły wnętrza auta i zobaczyć, że C7 otrzyma obrotomierz, który będzie prezentowany na wyświetlaczy ciekło krystalicznym

 "Nie chcesz czuć, że to Ty jesteś dla samochodu. Chcesz czuć, że auto robi dokładnie to co mu każesz. Nie ma kompromisów", powiedział Alex McDonald, jeden z inżynierów pracujących nad ustawieniami Corvette. Do prezentacji auta jeszcze nieco ponad miesiąc, ale dla wielu fanów bęzie to najgorętszy okres w przeciągu ostatnich lat.

Podobne wiadomości:

Chevrolet Corvette Stingray – pierwszy...

auto motor i sport 0000-00-00

I to jakiej aukcji, cena ostateczna nowej Corvetty sięgnęła 1,1 miliona dolarów!

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz na zakupy

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz...

Aktualności 2016-04-06

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowy Mercedes Klasy G w końcu zadebiutował
Nowy Mercedes Klasy G w końcu zadebiutował
Legendarna "Gelenda" odsłonięta na targach w Detroit.