mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Chevrolet Corvette: Poznajcie Ideę

Chevrolet Corvette: Poznajcie Ideę

Chevrolet udostępnił krótki filmik, który ma pokazać jak wyglądały prace nad Corvette'ą siódmej generacji. Oczywiście film zdradza niewiele.

Chevrolet Corvette: Poznajcie Ideę
Corvette C7 pojawi się w styczniu podczas targów motoryzacyjnych w Detroit. Auto będzie napędzane. Pod maska będzie pracowała jednostka napędowa nowej generacji to nowej generacji silnik typu small block. Motor o oznaczeniu LT1 będzie dostarczał moc 450 KM oraz maksymalny moment obrotowy wynoszący 650 Nm.

W Filmiku pojawia się napis "Każda linia ma znaczenie". Amerykański producent chce pokazać, jak czasochłonne były prace nad nową Verte. Chevrolet rozpoczął bardzo ciekawa kampanię, w której fani niby widzą bryłę auta oraz niektóre detale, ale sami mają się domyślać jak wygląda nowa generacja Corvette'y. Pierwsze ujęcia pokazują całą bryłę auta przykrytą płachtą. Czy już domyślacie się jak będzie wyglądać nowa Corvette'a. Jako podpowiedź załączamy wspomniany filmik:

Podobne wiadomości:

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz na zakupy

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz...

Aktualności 2016-04-06

Nowy Chevrolet Camaro ZL1

Nowy Chevrolet Camaro ZL1

Premiery 2016-03-16

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.