mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Chevrolet Corvette: Poznajcie Ideę

Chevrolet Corvette: Poznajcie Ideę

Chevrolet udostępnił krótki filmik, który ma pokazać jak wyglądały prace nad Corvette'ą siódmej generacji. Oczywiście film zdradza niewiele.

Chevrolet Corvette: Poznajcie Ideę
Corvette C7 pojawi się w styczniu podczas targów motoryzacyjnych w Detroit. Auto będzie napędzane. Pod maska będzie pracowała jednostka napędowa nowej generacji to nowej generacji silnik typu small block. Motor o oznaczeniu LT1 będzie dostarczał moc 450 KM oraz maksymalny moment obrotowy wynoszący 650 Nm.

W Filmiku pojawia się napis "Każda linia ma znaczenie". Amerykański producent chce pokazać, jak czasochłonne były prace nad nową Verte. Chevrolet rozpoczął bardzo ciekawa kampanię, w której fani niby widzą bryłę auta oraz niektóre detale, ale sami mają się domyślać jak wygląda nowa generacja Corvette'y. Pierwsze ujęcia pokazują całą bryłę auta przykrytą płachtą. Czy już domyślacie się jak będzie wyglądać nowa Corvette'a. Jako podpowiedź załączamy wspomniany filmik:

Podobne wiadomości:

Corvette Stingray – tak wygląda

auto motor i sport 0000-00-00

Po wielu zapowiedziach i przeciekach w końcu wiadomo jak prezentuje się kolejna generacja Corvetty.

Chevrolet Camaro ZL1 - 580 KM dynamitu

auto motor i sport 0000-00-00

Sprawa jest prosta – mocy nigdy nie jest za dużo, a Chevrolet Camaro ZL1 to najmocniejsze Camaro w dziejach. To kwintesencja amerykańskiego mięśniaka, czyli najbardziej chuligański rodzaj samochodu.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Vision X - premiera w Genewie
Skoda Vision X - premiera w Genewie
Już w marcu startuje salon motoryzacyjny w Genewie. Podczas imprezy zadebiutuje koncepcyjna Skoda Vision X. To zapowiedź kolejnego SUV-a w gamie czeskiego producenta.