mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Chevrolet Corvette z nadwoziem shooting brake

Chevrolet Corvette z nadwoziem shooting brake

Jeśli osoba, która nabyła najnowszą Corvette C7 stwierdzi, że chce się wyróżniać spośród tłumu to może poprosić o pomoc Callaway Cars. Amerykańska firma zamieni zwykłą Vette w samochód z nadwoziem shooting brake.

Chevrolet Corvette z nadwoziem shooting brake
Stylistycznie najnowsza Corvette'a powinna większości przypaść do gustu, jednak jeśli ktoś zacznie grymasić to powinien skierować się do  Old Lyme, Connecticut do firmy Callaway Cars, która dostarczy pakiet AeroWagon.

Pakiet ten sprawia, że Corvette zmienia się w konkurenta Ferrari FF. Auto przeistacza się w samochód z nadwoziem shooting brake. Callaway wyposaża Corvette w nadwozie wykonane z elementów z włókna węglowego. AeroWagon został tak opracowany, aby pozwalał Corvette osiągać bezproblemowo prędkość ponad 320 km/h. Callaway zmiany w nadwoziu i pakiet AeroWagon wycenia na ok. 15 tys. dollarów (48 000 zł).

Patrząc na zmiany jakie w stylistyce i nadwoziu wprowadził Callaway można śmiało pokusić się o stwierdzenie, że szkoda, że tak od początku nie wygląda Corvette C7 opracowana przez Chevroleta. Nawet jeśli auto nie byłoby równym rywalem dla Ferrari FF, to taka wersja Vette uatrakcyjnia ten samochód i daje przewagę nad nowym Dodgem Viperem.

Podobne wiadomości:

Chevrolet Corvette Stingray Convertible: daj...

auto motor i sport 0000-00-00

Dwa pierwsze oficjalne zdjęcia otwartej odmiany nowej Corvetty ujrzały światło dzienne – sprawdź jak wygląda legendarne cabrio.

Joe Biden namawia do kupna Corvette

Joe Biden namawia do kupna Corvette

Aktualności 2015-05-21

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.