mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Chevrolet pokaże zmienione Camaro w Nowym Jorku

Chevrolet pokaże zmienione Camaro w Nowym Jorku

Chevrolet na kwietniowych targach motoryzacyjnych w Nowym Yorku zaprezentuje najnowsze Camaro. Ten sportowy model zostanie podany faceliftingowi.

Chevrolet pokaże zmienione Camaro w Nowym Jorku
Chevrolet nie komentuje najnowszych doniesień, ale najnowsze plotki mówią, że samochód ma cechować design oraz osiągi, które sprawią, że Camaro będzie najatrakcyjniejszym modelem wśród konkurencji.

Z kolei plotki dotyczące silników mówią, że auto może otrzymać podwójnie doładowany silnik V6, który dostarczy ok. 355 KM. Inne z kolei informacje mówią, że pod maskę trafi zmodyfikowany silnik pochodzący z Camaro Z28 - motor 7.0 litra LS7 V8. Nie wykluczone, że nowe Camaro otrzyma również silnik zapożyczony z najnowszej Corvette'y czyli motor LT1 V8 o pojemności 6.2 litra.

Miejmy nadzieję, że Chevrolet nie będzie radykalnie zmieniał designu Camaro. Obecna generacja naszym zdanie prezentuje się najlepiej z dostępnych na rynku współczesnych wersji muscle carów.Podobne wiadomości:

Mitsubishi ASX – po zmianach

auto motor i sport 0000-00-00

Hit sprzedaży japońskiego producenta został lekko odświeżony – znamy już polskie ceny.

Audi A3 i S3 przechodzą facelifting

Audi A3 i S3 przechodzą facelifting

Premiery 2016-04-06

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.