mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Chevrolet pokaże zmienione Camaro w Nowym Jorku

Chevrolet pokaże zmienione Camaro w Nowym Jorku

Chevrolet na kwietniowych targach motoryzacyjnych w Nowym Yorku zaprezentuje najnowsze Camaro. Ten sportowy model zostanie podany faceliftingowi.

Chevrolet pokaże zmienione Camaro w Nowym Jorku
Chevrolet nie komentuje najnowszych doniesień, ale najnowsze plotki mówią, że samochód ma cechować design oraz osiągi, które sprawią, że Camaro będzie najatrakcyjniejszym modelem wśród konkurencji.

Z kolei plotki dotyczące silników mówią, że auto może otrzymać podwójnie doładowany silnik V6, który dostarczy ok. 355 KM. Inne z kolei informacje mówią, że pod maskę trafi zmodyfikowany silnik pochodzący z Camaro Z28 - motor 7.0 litra LS7 V8. Nie wykluczone, że nowe Camaro otrzyma również silnik zapożyczony z najnowszej Corvette'y czyli motor LT1 V8 o pojemności 6.2 litra.

Miejmy nadzieję, że Chevrolet nie będzie radykalnie zmieniał designu Camaro. Obecna generacja naszym zdanie prezentuje się najlepiej z dostępnych na rynku współczesnych wersji muscle carów.Podobne wiadomości:

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz na zakupy

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz...

Aktualności 2016-04-06

Audi A3 i S3 przechodzą facelifting

Audi A3 i S3 przechodzą facelifting

Premiery 2016-04-06

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic