mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Chevrolet pokaże zmienione Camaro w Nowym Jorku

Chevrolet pokaże zmienione Camaro w Nowym Jorku

Chevrolet na kwietniowych targach motoryzacyjnych w Nowym Yorku zaprezentuje najnowsze Camaro. Ten sportowy model zostanie podany faceliftingowi.

Chevrolet pokaże zmienione Camaro w Nowym Jorku
Chevrolet nie komentuje najnowszych doniesień, ale najnowsze plotki mówią, że samochód ma cechować design oraz osiągi, które sprawią, że Camaro będzie najatrakcyjniejszym modelem wśród konkurencji.

Z kolei plotki dotyczące silników mówią, że auto może otrzymać podwójnie doładowany silnik V6, który dostarczy ok. 355 KM. Inne z kolei informacje mówią, że pod maskę trafi zmodyfikowany silnik pochodzący z Camaro Z28 - motor 7.0 litra LS7 V8. Nie wykluczone, że nowe Camaro otrzyma również silnik zapożyczony z najnowszej Corvette'y czyli motor LT1 V8 o pojemności 6.2 litra.

Miejmy nadzieję, że Chevrolet nie będzie radykalnie zmieniał designu Camaro. Obecna generacja naszym zdanie prezentuje się najlepiej z dostępnych na rynku współczesnych wersji muscle carów.Podobne wiadomości:

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz na zakupy

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz...

Aktualności 2016-04-06

Chevrolet Camaro Z/28: większy docisk

auto motor i sport 0000-00-00

Z/28 to wspaniałe nawiązanie do Camaro o tej samej nazwie, które wyjechało na amerykańskie tory w 1967 roku. W nowym wydaniu to samochód dla prawdziwych miłośników.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.