mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Chevrolet pokaże zmienione Camaro w Nowym Jorku

Chevrolet pokaże zmienione Camaro w Nowym Jorku

Chevrolet na kwietniowych targach motoryzacyjnych w Nowym Yorku zaprezentuje najnowsze Camaro. Ten sportowy model zostanie podany faceliftingowi.

Chevrolet pokaże zmienione Camaro w Nowym Jorku
Chevrolet nie komentuje najnowszych doniesień, ale najnowsze plotki mówią, że samochód ma cechować design oraz osiągi, które sprawią, że Camaro będzie najatrakcyjniejszym modelem wśród konkurencji.

Z kolei plotki dotyczące silników mówią, że auto może otrzymać podwójnie doładowany silnik V6, który dostarczy ok. 355 KM. Inne z kolei informacje mówią, że pod maskę trafi zmodyfikowany silnik pochodzący z Camaro Z28 - motor 7.0 litra LS7 V8. Nie wykluczone, że nowe Camaro otrzyma również silnik zapożyczony z najnowszej Corvette'y czyli motor LT1 V8 o pojemności 6.2 litra.

Miejmy nadzieję, że Chevrolet nie będzie radykalnie zmieniał designu Camaro. Obecna generacja naszym zdanie prezentuje się najlepiej z dostępnych na rynku współczesnych wersji muscle carów.Podobne wiadomości:

Audi A3 i S3 przechodzą facelifting

Audi A3 i S3 przechodzą facelifting

Premiery 2016-04-06

Volkswagen up! - lifiting malucha

Volkswagen up! - lifiting malucha

Premiery 2016-02-23

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.