mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Chevrolet w policyjnych barwach

Chevrolet w policyjnych barwach

Niestety nie trafi on do służby w polskiej policji, a już wzmocnił szeregi drogówki w Dubaju. Szeregi, które robią ogromne wrażenie. Tamtejsi policjanci mają już do dyspozycji Ferrari FF oraz Lamborghini Aventador!

Chevrolet w policyjnych barwach
Od teraz policja w Zjednoczonych Emiratach Arabski bęzie patrolować ulice i drogi przy użyciu Chevroleta Camaro SS, który napędzany jest przez wolnossący motor V8 o pojemności 6.2 litra. Do dyspozycji policjantów jest 426 KM oraz 567 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Pierwszą setkę Camaro SS osiąga w czasie 4.7 sekundy.

Samochód został przekazany policji przez dubajskiego dilera Chevroleta Al Ghandi Auto. „Cieszymy się, że jesteśmy pierwszym producentem, który zrealizował zamówienie policji w Dubaju, dotyczące uzupełnienia gamy o samochód patrolowy o wysokich osiągach. Wierzymy, że Camaro spełni wszystkie pokładane w nim nadzieje”, powiedział Buti Saeed Al Ghandi.

„Chevrolet Camaro cieszy się dużym uznaniem na całym świecie. To idealny samochód dla policji w Dubaju, ponieważ chcemy unowocześnić naszą gamę pojazdów, aby sprostać restrykcyjnym standardom Emiratów w zakresie bezpieczeństwa”, skomentował generał Khamis Mattar Al Mazeina.Chevrolet Camaro dołączył do zacnej floty radiowozów dubajskiej policji wśród których jest już Lamborghini Aventador oraz Ferrari FF. Jak wiadomo w Zjednoczonych Emiratach Arabskich jest jedno z największych skupisk aut supersportwych i hipersportwych aut, wiec taki radiowóz jak Camaro SS będzie miał dużo roboty.

Podobne wiadomości:

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz na zakupy

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz...

Aktualności 2016-04-06

Nowy Chevrolet Camaro ZL1

Nowy Chevrolet Camaro ZL1

Premiery 2016-03-16

Komentuj:

Euroalkomat_pl 2013-06-05

No faktycznie szkoda,bo samochód prezentuje się bardzo fajnie,tym bardziej w policyjnych barwach. Pierwszy raz widzę coś takiego. A w ogóle wyjedzie na ulice jakiegoś miasta?

marko1 2013-05-13

Szkoda, że nie bęzie patrolować naszych ulic i dróg.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.