mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Chevrolet w policyjnych barwach

Chevrolet w policyjnych barwach

Niestety nie trafi on do służby w polskiej policji, a już wzmocnił szeregi drogówki w Dubaju. Szeregi, które robią ogromne wrażenie. Tamtejsi policjanci mają już do dyspozycji Ferrari FF oraz Lamborghini Aventador!

Chevrolet w policyjnych barwach
Od teraz policja w Zjednoczonych Emiratach Arabski bęzie patrolować ulice i drogi przy użyciu Chevroleta Camaro SS, który napędzany jest przez wolnossący motor V8 o pojemności 6.2 litra. Do dyspozycji policjantów jest 426 KM oraz 567 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Pierwszą setkę Camaro SS osiąga w czasie 4.7 sekundy.

Samochód został przekazany policji przez dubajskiego dilera Chevroleta Al Ghandi Auto. „Cieszymy się, że jesteśmy pierwszym producentem, który zrealizował zamówienie policji w Dubaju, dotyczące uzupełnienia gamy o samochód patrolowy o wysokich osiągach. Wierzymy, że Camaro spełni wszystkie pokładane w nim nadzieje”, powiedział Buti Saeed Al Ghandi.

„Chevrolet Camaro cieszy się dużym uznaniem na całym świecie. To idealny samochód dla policji w Dubaju, ponieważ chcemy unowocześnić naszą gamę pojazdów, aby sprostać restrykcyjnym standardom Emiratów w zakresie bezpieczeństwa”, skomentował generał Khamis Mattar Al Mazeina.Chevrolet Camaro dołączył do zacnej floty radiowozów dubajskiej policji wśród których jest już Lamborghini Aventador oraz Ferrari FF. Jak wiadomo w Zjednoczonych Emiratach Arabskich jest jedno z największych skupisk aut supersportwych i hipersportwych aut, wiec taki radiowóz jak Camaro SS będzie miał dużo roboty.

Podobne wiadomości:

Chevrolet Cruze - auto, którego w Europie brakuje

Chevrolet Cruze - auto, którego w Europie...

Premiery 2016-01-07

Chevrolet Corvette Z06 ma problem z silnikiem

Chevrolet Corvette Z06 ma problem z silnikiem

Aktualności 2015-08-17

Komentuj:

Euroalkomat_pl 2013-06-05

No faktycznie szkoda,bo samochód prezentuje się bardzo fajnie,tym bardziej w policyjnych barwach. Pierwszy raz widzę coś takiego. A w ogóle wyjedzie na ulice jakiegoś miasta?

marko1 2013-05-13

Szkoda, że nie bęzie patrolować naszych ulic i dróg.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.