mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Christiano Ronaldo pożąda LaFerrari

Christiano Ronaldo pożąda LaFerrari

LaFerrari to najnowsze hiperauto zrodzone w Maranello. Następca modelu Enzo powstanie w limitowanej do 499 sztuk edycji. Na ten samochód zęby ostrzą sobie wszyscy, a wśród nich jest Cristiano Ronaldo.

Christiano Ronaldo pożąda LaFerrari
C. Ronaldo nikomu nie trzeba przedstawiać. Podobno piłkarz podpisał ostatnio nowy kontrakt z Realem Madryt. Portugalczyk przez pięć lat będzie dostawał co roku 17 milionów euro. Plotki głoszą, że Ronaldo zamierza zakupić najnowsze dziecko z Maranello, czyli model LaFerrari.

Zawodnik Realu Madryt ma jednak pewną przeszkodę na swojej drodze i rzecz jasna nie są to pieniądze. Ferrari wybierze sama klientów, którzy będą mogli zakupić najnowszy model. Jednym z warunków jest posiadanie w garażu 5 poprzednich modeli z logo "skaczącego konia". Podobno Ronaldo ma w garażu jedynie cztery egzemplarze Ferrari.

Portugalczyk ma dwa wyjścia. Albo negocjować z Ferrari wyższą cenę za LaFerrari (cena rozpoczyna się od 1.3 miliona dolarów), albo próbować zakupić 5. egzemplarz Ferrari i dopiero wtedy zgłosić się do Maranello. Pierwszy scenariusz jest mało realny, gdyż Ferrari nie zgodzi się na nagięcie własnych zasad specjalnie dla C. Ronaldo. Drugi z kolei scenariusz jest bardziej realny, ale Ronaldo musi się spieszyć, gdyż chętnych na LaFerrari jest bardzo dużo.LaFerrari to najnowszy limitowany model w gamie Ferrari. Auto zostało wyposażone w technologię hybrydową. Cały układ napędowy dostarcza 963 KM mocy i pozwala na osiągnięcie maksymalnej prędkości ponad 350 km/h.

Podobne wiadomości:

Koniec Ferrari California, czas na Portofino

Koniec Ferrari California, czas na Portofino

Aktualności 2017-08-30

Ferrari 812 Superfast - najmocniejsze i najszybsze w historii

Ferrari 812 Superfast - najmocniejsze i...

Samochody luksusowe 2017-02-16

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Vision X - premiera w Genewie
Skoda Vision X - premiera w Genewie
Już w marcu startuje salon motoryzacyjny w Genewie. Podczas imprezy zadebiutuje koncepcyjna Skoda Vision X. To zapowiedź kolejnego SUV-a w gamie czeskiego producenta.