Czarny diament

Co prawda oryginalna wersja Rolls-Royce`a Drophead Coupe została zaprezentowana w okresie letnim, to specjaliści z firmy Project Kahn postanowili poczekać do zimy i zaprezentować nowy wymiar szyku i elegancji.

Czarny diament

Model Drophead Coupe miał dostarczać pasażerowi luksusowych wrażeń, prywatności oraz ciszy, w momencie kiedy kierowca mógł w stu procentach skupić się na warunkach drogowych. Samo auto ma na tyle dystyngowany wygląd, że wydawało się iż nie potrzebuje ono dodatkowych zmian, aby wzbudzać jeszcze większy podziw.

Specjaliści z Project Kahn założyli na początek dwudziestodwucalowe felgi, które miały zwiększyć agresywność i nadać sportowego szyku sylwetce samochodu. We wnętrzu samochodu będziemy mogli cieszyć oko luksusowym fornirowanym drewnem, którym wykończono deskę rozdzielczą oraz kokpit. Środek kierownicy został polakierowany specjalnym fortepianowym lakierem w kolorze czarnym. Na podłodze spoczywać będą dywaniki w owczej wełny. Wskazane jest zatem wsiadanie w czystych butach, gdyż ciepłe kapcie nie są dołączane w zestawie.

Po podliczeniu wszystkich dodatków wymarzony Rolls Royce Drophead Coupe po lekkich zmianach wykonanych przez firmę Projekt Kahn będzie można kupić za około 1,5 mln złotych.


Podobne wiadomości:

Rolls-Royce Cullinan - SUV z Goodwood

Rolls-Royce Cullinan - SUV z Goodwood

Samochody luksusowe 2016-12-02

Rolls-Royce przedstawia pojazd z XXII w

Rolls-Royce przedstawia pojazd z XXII w

Samochody luksusowe 2016-06-17

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Karoq – znamy następcę Yeti
Skoda Karoq – znamy następcę Yeti
Po ośmiu latach kariery Skoda Yeti odchodzi na emeryturę, a w jej miejsce wskakuje następca – Karoq. Znamy już pierwsze szczegóły na temat przedstawiciela segmentu kompaktowych SUV-ów z Mlada Boleslav.