Czarny diament

Co prawda oryginalna wersja Rolls-Royce`a Drophead Coupe została zaprezentowana w okresie letnim, to specjaliści z firmy Project Kahn postanowili poczekać do zimy i zaprezentować nowy wymiar szyku i elegancji.

Czarny diament

Model Drophead Coupe miał dostarczać pasażerowi luksusowych wrażeń, prywatności oraz ciszy, w momencie kiedy kierowca mógł w stu procentach skupić się na warunkach drogowych. Samo auto ma na tyle dystyngowany wygląd, że wydawało się iż nie potrzebuje ono dodatkowych zmian, aby wzbudzać jeszcze większy podziw.

Specjaliści z Project Kahn założyli na początek dwudziestodwucalowe felgi, które miały zwiększyć agresywność i nadać sportowego szyku sylwetce samochodu. We wnętrzu samochodu będziemy mogli cieszyć oko luksusowym fornirowanym drewnem, którym wykończono deskę rozdzielczą oraz kokpit. Środek kierownicy został polakierowany specjalnym fortepianowym lakierem w kolorze czarnym. Na podłodze spoczywać będą dywaniki w owczej wełny. Wskazane jest zatem wsiadanie w czystych butach, gdyż ciepłe kapcie nie są dołączane w zestawie.

Po podliczeniu wszystkich dodatków wymarzony Rolls Royce Drophead Coupe po lekkich zmianach wykonanych przez firmę Projekt Kahn będzie można kupić za około 1,5 mln złotych.


Podobne wiadomości:

Taki będzie Rolls-Royce RR4?

auto motor i sport 0000-00-00

Odnowiony Rolls-Royce Phantom

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.