Czarny diament

Co prawda oryginalna wersja Rolls-Royce`a Drophead Coupe została zaprezentowana w okresie letnim, to specjaliści z firmy Project Kahn postanowili poczekać do zimy i zaprezentować nowy wymiar szyku i elegancji.

Czarny diament

Model Drophead Coupe miał dostarczać pasażerowi luksusowych wrażeń, prywatności oraz ciszy, w momencie kiedy kierowca mógł w stu procentach skupić się na warunkach drogowych. Samo auto ma na tyle dystyngowany wygląd, że wydawało się iż nie potrzebuje ono dodatkowych zmian, aby wzbudzać jeszcze większy podziw.

Specjaliści z Project Kahn założyli na początek dwudziestodwucalowe felgi, które miały zwiększyć agresywność i nadać sportowego szyku sylwetce samochodu. We wnętrzu samochodu będziemy mogli cieszyć oko luksusowym fornirowanym drewnem, którym wykończono deskę rozdzielczą oraz kokpit. Środek kierownicy został polakierowany specjalnym fortepianowym lakierem w kolorze czarnym. Na podłodze spoczywać będą dywaniki w owczej wełny. Wskazane jest zatem wsiadanie w czystych butach, gdyż ciepłe kapcie nie są dołączane w zestawie.

Po podliczeniu wszystkich dodatków wymarzony Rolls Royce Drophead Coupe po lekkich zmianach wykonanych przez firmę Projekt Kahn będzie można kupić za około 1,5 mln złotych.


Podobne wiadomości:

Rolls Royce Phantom VIII – nowy wymiar luksusu

Rolls Royce Phantom VIII – nowy wymiar...

Premiery 2017-07-28

Rolls-Royce Cullinan - SUV z Goodwood

Rolls-Royce Cullinan - SUV z Goodwood

Samochody luksusowe 2016-12-02

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
W połowie sierpnia kierowcy jadący Zakopianką będą mogli skorzystać z nowo wybudowanego węzła drogowego w Poroninie. Marszałek województwa małopolskiego zapewnił, że wszystkie prace postępują zgodnie z harmonogramem.