Czarny diament

Co prawda oryginalna wersja Rolls-Royce`a Drophead Coupe została zaprezentowana w okresie letnim, to specjaliści z firmy Project Kahn postanowili poczekać do zimy i zaprezentować nowy wymiar szyku i elegancji.

Czarny diament

Model Drophead Coupe miał dostarczać pasażerowi luksusowych wrażeń, prywatności oraz ciszy, w momencie kiedy kierowca mógł w stu procentach skupić się na warunkach drogowych. Samo auto ma na tyle dystyngowany wygląd, że wydawało się iż nie potrzebuje ono dodatkowych zmian, aby wzbudzać jeszcze większy podziw.

Specjaliści z Project Kahn założyli na początek dwudziestodwucalowe felgi, które miały zwiększyć agresywność i nadać sportowego szyku sylwetce samochodu. We wnętrzu samochodu będziemy mogli cieszyć oko luksusowym fornirowanym drewnem, którym wykończono deskę rozdzielczą oraz kokpit. Środek kierownicy został polakierowany specjalnym fortepianowym lakierem w kolorze czarnym. Na podłodze spoczywać będą dywaniki w owczej wełny. Wskazane jest zatem wsiadanie w czystych butach, gdyż ciepłe kapcie nie są dołączane w zestawie.

Po podliczeniu wszystkich dodatków wymarzony Rolls Royce Drophead Coupe po lekkich zmianach wykonanych przez firmę Projekt Kahn będzie można kupić za około 1,5 mln złotych.


Podobne wiadomości:

Taki będzie Rolls-Royce RR4?

auto motor i sport 0000-00-00

Rolls-Royce przedstawia pojazd z XXII w

Rolls-Royce przedstawia pojazd z XXII w

Samochody luksusowe 2016-06-17

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross