mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Czas na Gran Turismo Polonia

Czas na Gran Turismo Polonia

W weekend, w Poznaniu odbywa się dobrze znana spotterom i fanom egzotycznych aut impreza Gran Turismo Polonia. To praktycznie jedyny taki moment w roku, by z bliska zobaczyć takie samochody jak Gumpert czy 918 Hybrid.

Czas na Gran Turismo Polonia
Gran Turismo Polnia to impreza z 11-letnią historią. Jak dotąd najdroższym autem, który pojawił się na GTP był Koenigsegg CCX. Nnajmocniejsze auto miało moc 1000 KM, mowa o Ultimie GTR. Przybliżona wartość samochodów, które w tym roku zawitają na imprezę szacowana jest na ok. 60 mln. euro. W sobotę, w godzinach 10.00 - 17.00 impreza zostanie otwarta dla kibiców, wstęp na Tor Poznań jest bezpłatny.

Nowością w tym roku są pierwsze na naszej ziemi targi samochodów i marek luksusowych - Gran Turismo Expo. Na powierzchni 3 tys. m2, na Torze Poznań przez 3 dni eksponowanych będzie 30 egzotycznych aut, w tym wyjątkowy Bugatti Veyron Super Sport. Wstęp na tę imprezę jest mocno ograniczony i organizator przewidział jedynie 1500 biletów w sprzedaży.

Podczas imprezy premierowo pojawi się kilka nowych modeli. Mowa tu o Ferrari 488 GTB, Californii T, Porsche Cayman GT4, Audi R8 czy Praga R1. Ktoś potrzebuje jeszcze jakiś dodatkowych argumentów by wybrać się na Gran Turismo Polonia?
Tematy w artykule: Gran Turismo Polonia

Podobne wiadomości:

Gran Tourismo Polonia już niebawem!

Gran Tourismo Polonia już niebawem!

Samochody luksusowe 2012-06-22

Gran Turismo Polonia 2015: Szczegóły imprezy

auto motor i sport 2015-05-22

Jak twierdzą organizatorzy to będzie jedno z największych i najstarszych wydarzeń motoryzacyjno-lifestyle’owych w Polsce. Patrząc na poprzednich 10 edycji może tak być. Oto szczegóły Gran Turismo Polonia 2015.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.

Zalando Zalando