mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Droższy niz Veyron

Droższy niz Veyron

Samochody marki Bugatti od zawsze wywoływały wielkie emocje i kosztowały krocie. Nie inaczej jest także i tym razem. Na aukcję w Paryżu trafi niebawem Bugatti Type 57S, którego cena może dobić nawet 24 milionów złotych.

Droższy niz  Veyron

Samochód, który trafi pod młotek spędził większą część swego życia w garażu. Auto, które zostało wyprodukowane w 1937 roku powstało w bardzo małej liczbie egzemplarzy. Konkretnie zbudowanych zostało tylko 17 takich samochodów. Poza tym nie był on mocno eksploatowany. Przez ten czas przejechał niecałe 30 tysięcy mil po drogach.

Dzięki temu, że samochód nie był wystawiony na destrukcyjne działania atmosfery jego stan był bardzo dobry, i nie trzeba było wkładać dużo pracy w jego renowację. W swojej historii samochód miał tylko dwóch właścicieli, z czego ten ostatni nie używał go praktycznie od lat sześćdziesiątych. Dopiero po jego śmierci w zeszłym roku rodzina odkryła, jaki majątek stoi zakurzony w jego garażu.

Aukcja podczas której zostanie zlicytowany ten niesamowity samochód odbędzie się podczas imprezy Bonhams Retromobile, 7 lutego w Paryżu.

Zobacz koniecznie: Wszystko o Bugatti
Tematy w artykule: Bugatti

Podobne wiadomości:

Cristiano Ronaldo i jego nowa zabawka - Bugatti Chiron

Cristiano Ronaldo i jego nowa zabawka -...

Samochody luksusowe 2017-10-02

Bugatti Veyron – niedługo finisz

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?