mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Dwa pakiety dla Corvette Stingray

Dwa pakiety dla Corvette Stingray

Chevrolet przedstawił dwa nowe pakiety, które będą dostępne dla nowej generacji Corvette. Dla wersji coupe przygotowano pakiet o nazwie Pacific, zaś Corvette pozbawione dachu może zostać wyposażone w pakiet Atlantic.

Dwa pakiety dla Corvette Stingray
Pakiet Pacific został przygotowany z myślą o kierowcach zachodniego wybrzeża, którzy w weekend wybierają się na tor by poszaleć. Pakiet dostępny jest dla wersji wyposażeniowej 2LT i 3LT jako ekskluzywna wersja Z51. Kierowca może wybrać z 4 czterech kolorów nadwozia: Torch Red, Black, Arctic White, Blade Silver i Shark Gray. Dodatkowo nadwozie jest przyozdobione czarnymi pasami biegnącymi przez całą szerokość samochodu.

Felgi w kolorze czarnym posiadają czerwone ranty. Tuż za felgami kryją się czerwone zaciski hamulców. Nadwozie zostało wzbogacone o elementy wykończone włóknem węglowym, zaś tylna klapa dostała spojler wykonany z tego samego materiału. W środku czerwone lub czarne fotele oraz wykończenie z włókna węglowego.Pakiet Atlanic dla wersji kabriolet został opracowany z myślą o tych klientach, którzy wakacje spędzają w Europie. Ten pakiet dedykowany jest do tych samych wersji wyposażeniowych co Pacific w wydaniu coupe.

Klient wraz z wyborem pakietu Atlantic dostał przedni spliter z wersji Z06. Dedykowane modyfikacje są dostępne dla wszystkich kolorów nadwozia. Auto będzie wyróżniać się również garbem na masce w kolorze Shark Gray oraz chromowanymi felgami. W środku lekkie zmiany podobne jak w pakiecie Pacific, które oprócz specjalnych plakietek dostarczają również dedykowanych dywaników.  

Oba pakiety jako koncepcyjne zostały pokazane pod koniec zeszłego roku na targach SEMA.

Podobne wiadomości:

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz na zakupy

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz...

Aktualności 2016-04-06

Chevrolet Corvette Z06 ma problem z silnikiem

Chevrolet Corvette Z06 ma problem z silnikiem

Aktualności 2015-08-17

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Koncern FCA mieszał przy spalinach?
Koncern FCA mieszał przy spalinach?
Afera "Dieselgate" zatacza coraz szersze kręgi. Pod koniec zeszłego tygodnia amerykańska agencja ds. ochrony środowiska oskarżyła koncern FCA o wykorzystywanie podobnych rozwiązań jak Volkswagen. Sprawa może dotyczyć nawet 100 tys. samochodów sprzedawanych na terenie USA.