mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Falcon narodowym supersamochodem Ameryki

Falcon narodowym supersamochodem Ameryki

Amerykanie, którzy słyną z tego, że lubią mieć wszystko największe bądź najszybsze powinni mieć kolejny powód do dumy. Pojawiły się pierwsze spekulacje o nowym supersamochodzie zza oceanu.

Falcon narodowym supersamochodem Ameryki

Powstanie tylko 15 egzemplarzy tego samochodu rocznie. Falcon przygotowany przez studio Mach7 Motorsports będzie zbudowany na płycie podłogowej z aluminium i włókna węglowego.

Supersamochód z Ameryki będzie napędzany przy pomocy silnik a LS3 z Corvette. W podstawowej wersji będzie dysponować mocą 500 koni mechanicznych. Jednak dla prawdziwych pasjonatów mocy powstanie jeszcze wersja z silnikiem LS9, która będzie miała co najmniej 640 stalowych koni.

Mach7 nie ujawnia jeszcze szczegółowych informacji na temat samochodu, ale można się spodziewać że ważące prawie 1,3 tony auto będzie przyspieszać do setki w czasie lepszym niż niejeden europejski, sportowy wóz.

Cena w przeliczeniu ma wynosić zaledwie 600 tysięcy złotych. Pierwsze dostawy mają się rozpocząć już pod koniec tego roku.
 


Podobne wiadomości:

Głośne superauta znikną z centrum Londynu

Głośne superauta znikną z centrum Londynu

Samochody luksusowe 2015-07-29

Ukraina przygotowuje supersamochód

Ukraina przygotowuje supersamochód

Samochody luksusowe 2014-12-01

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Mercedes EQC – elektryczny SUV
Mercedes EQC – elektryczny SUV
Mercedes EQC to pierwszy w pełni elektryczny SUV niemieckiej marki. Samochód zapoczątkowuje nadejście całej gamy aut z rodziny EQ, czyli napędzanych silnikami na prąd.

20 sposobów na redukcję wagi 20 sposobów na redukcję wagi