mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > GTA Spano pojawi się w Genewie

GTA Spano pojawi się w Genewie

Hiszpańska marka zapowiedziała już swą premierę na nadchodzące targi motoryzacyjne w Genewie. Pojawi się tam model Spano z potężnym silnikiem pod maska.

GTA Spano pojawi się w Genewie

Auto będzie wyposażone w silnik V10 o pojemności ośmiu litrów. Jednostka wyposażona w podwójne doładowanie rozwinie moc ponad 925 KM oraz 1220 Nm maksymalnego momentu obrotowego. To wystarczy by maszyna rozpędziła się do setki w 2,9 sekundy, a prędkość maksymalna osiągnęła 370 km/h.

Poza nowym silnikiem, GTA Spano otrzyma także całe nadwozie z włókna węglowego, kevlaru, tytanu oraz grafenu.

Producent ujawnił na razie tylko część tylnej części nadwozia. Na zdjęciu widać nowe lampy LED, podwójny wydech oraz bardzo agresywny dyfuzor. Nie zabraknie też sporej ilości karbonu.

Debiut samochodu został zapowiedziany na nadchodzące targi motoryzacyjne w Genewie. Produkcja samochodu ma być limitowana do 99 egzemplarzy.

Tematy w artykule: GTA GTA Spano

Podobne wiadomości:

Samochody używane: Kultowe dziś i kultowe w...

auto motor i sport 2015-03-09

Według raportu „Financial Timesa”, na samochodach można zarobić prawie tyle, co na złocie – oczywiście jeśli kolekcjonuje się perły motoryzacji. Przedstawiamy auta kultowe i takie, które mają szansę kultowymi się stać. Zainwestuj w nie pieniądze – nie tylko dla zysku, lecz także dla własnej przyjemności.  

Alfa MiTo GTA wstrzymana

Alfa MiTo GTA wstrzymana

Aktualności 2009-07-21

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.