mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Gemballa będzie w Polsce!

Gemballa będzie w Polsce!

Gemballa to jeden z najbardziej ekstrawaganckich tunerów na świecie, znany z ekskluzywnych i oryginalnych modyfikacji najbardziej pożądanych supersamochodów. Już niedługo z usług tej niemieckiej firmy będą mogli korzystać także Polacy – premiera krajowego przedstawicielstwa będzie miała miejsce podczas wyścigowej imprezy Verva Street Racing już piętnastego września w Warszawie.

Gemballa będzie w Polsce!
Już od ponad trzydziestu lat manufaktura z Leonberg podejmuje się poprawiania wyglądu, wyposażenia i mechaniki samochodów, których nierzadko nie odważył się modyfikować nikt przed nią. Choć znana jest głównie z nadawania swojego oryginalnego stylu modelom Porsche, w swojej historii odważyła się też przebudować pojazdy takich marek jak Ferrari, Lamborghini czy Mercedes-Benz. W nawiązaniu do tej tradycji, zaprezentowana na ostatnich targach samochodowych w Genewie oferta marki, dostępna także u polskiego przedstawiciela, obejmuje pakiet kompleksowych zmian do 911, Panamery i Cayenne, oraz jednego z najlepiej ocenianych obecnie wozów sportowych: McLarena MP4-12C.

Oferta dla marki Porsche umożliwia bardzo szeroki zakres zmian swojego wozu: od dyskretnych wyróżników optycznych i optymalizacji jednostki sterującej, po kompletnie nowe projekty nadwozia wykonane z włókna węglowego i głęboką ingerencję w układ napędowy, zawieszenia i hamulców. Wzrost parametrów silnika sięga poziomu, który może z powodzeniem rywalizować z najszybszymi samochodami na Ziemi: to moc ponad 700 KM i maksymalny moment obrotowy w okolicach 1000 Nm. Znana ze swojego niebanalnego stylu marka jest w stanie zmienić wnętrze zgodnie ze wszystkimi życzeniami klienta, zapewniając jakość materiałów i ręcznego wykończenia, z którą nie może się równać żaden seryjnie produkowany samochód. Indywidualizacja obejmuje zarówno elementy wyposażenia, wzory, jak i niespotykane materiały.

Podczas pierwszego występu Gemballi w Polsce, na Placu Teatralnym w Warszawie już piętnastego września będzie można podziwiać dwa ekstremalne modele z obecnej palety modelowej firmy: opisywanego McLarena oraz unikatowy model Mistrale, powstały na bazie Porsche Panamery. W sumie powstanie tylko trzydzieści sztuk tego modelu, wyróżniającego się zupełnie przeprojektowanym nadwoziem i wnętrzem oraz mocą silnika wynoszącą 721 KM.

W Polsce marka Gemballa pojawia się za sprawą firmy GranSport. To centrum ekskluzywnego tuningu, dzięki któremu teraz także w naszym kraju można skorzystać z oferty najbardziej ekskluzywnych tunerów na świecie, takich jak Carlsson, Hamann, Novitec i innych. Kompleksowy zakres usług obejmuje także usługę GranConcierge, serwis, detailing i specjalistyczny transport. Do dyspozycji klientów jest profesjonalna obsługa dedykowanego zespołu, który zapozna z szeroką ofertą modyfikacji i utrzyma samochód na niezmiennie najwyższym poziomie.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Porsche
Tematy w artykule: Porsche Gemballa VERVA Street Racing

Podobne wiadomości:

Porsche, Genesis i BMW to najlepsze marki

Porsche, Genesis i BMW to najlepsze marki

Aktualności 2017-07-31

Nowe Porsche 911 - z napędem hybrydowym i elektrycznym

Nowe Porsche 911 - z napędem hybrydowym i...

Aktualności 2017-07-12

Komentuj:

~W 2012-08-21

Ciekawe ile średnich krajowych kosztuje najtańszy model? Czy oszczędzanie przez 3-4 pokolenia wystarczy na zakup Gemballi?

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Policja podsumowuje długi weekend
Policja podsumowuje długi weekend
Kolejny długi weekend za nami. Pomimo tego, że nad bezpieczeństwem podróżujących czuwało kilka tysięcy funkcjonariuszy - statystyki nadal są przerażające.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech