mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Gran Tourismo Polonia powraca

Gran Tourismo Polonia powraca

O Gran Turismo Polonia w zeszłym roku słyszał w Polsce każdy, gdyż media trąbiły na potęgę o tej imprezie, jednak nie w sposób jak życzyliby sobie tego organizatorzy. W tym roku impreza odbędzie się ponownie, ale pojawią się zmiany.

Gran Tourismo Polonia powraca
W zeszłym roku podczas Gran Trusimo Polonia doszło do wypadku z udziałem widzów. Było minęło, nie ma sensu tego roztrząsać. Ważne, że organizatorzy w tym roku przygotowali zmiany, które pozwolą na uniknięcie podobnych do zeszłorocznej sytuacji.

10. edycja Gran Turismo Polonia odbędzie się w dniach 26 - 28 czerwca. Zmiany dotyczą otwartej części imprezy organizowanej przez Petera Ternströma. "W tym roku odwróciliśmy kolejność wydarzeń. Gran Turismo Polonia rozpocznie się od zamkniętej części treningowej na Torze Poznań. Uczestnicy przyjadą do Poznania już w środę wieczorem, a od czwartku rozpoczną zajęcia z instruktorami" powiedział na konferencji prasowej Peter Ternström. Część otwarta dla widzów będzie miała miejsce w sobotę na torze Poznań.

"Ze względu na ubiegłoroczne doświadczenia postanowiliśmy zrezygnować z ulicznych pokazów i przenieść część otwartą na tor, co pozwoli nam na znaczne podniesienie bezpieczeństwa pokazów. Bramy obiektu otworzymy w sobotę, a więc trzeciego dnia treningów, podczas którego jak co roku uczestnicy przechodzą egzaminy z poczynionych postępów. Zaplanowaliśmy także sporo dodatkowych atrakcji, o których poinformujemy wkrótce" dodał Ternström.Jubileuszową edycję Gran Turismo Polonia Patronatem Honorowym objęli Prezydent Miasta Poznania Ryszard Grobelny oraz Starosta Poznański Jan Grabkowski.
Tematy w artykule: Gran Turismo Polonia

Podobne wiadomości:

Gran Tourismo Polonia już niebawem!

Gran Tourismo Polonia już niebawem!

Samochody luksusowe 2012-06-22

Czas na Gran Turismo Polonia

Czas na Gran Turismo Polonia

Samochody luksusowe 2015-07-03

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Lexus LFA Art Car - wielki powrót
Lexus LFA Art Car - wielki powrót
Lexus zakończył produkcję swojego flagowego supersamochodu ponad sześć lat temu. Teraz Lexus LFA powraca w wersji Art Car, która towarzyszyć będzie dwóm modelom RC F GT3 podczas wyścigu w Spa.

20 sposobów na redukcję wagi 20 sposobów na redukcję wagi