mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Huayra Roadster z nowej fabryki

Huayra Roadster z nowej fabryki

Pagani to marka wyjątkowa, która mimo braku premierowego samochodu cieszyła sie sporym zainteresowaniem na targach w Genewie. W przyszłym roku odwiedzających będzie jeszcze więcej, gdyż Włosi szykują nowy model.

Huayra Roadster z nowej fabryki
Marka Pagani jest bardzo blisko zbudowania setnego egzemplarza modelu Huayra. Gdy to nastąpi firma przeniesie produkcję do nowej fabryki, gdzie rozpocznie się montaż nowego modelu - Huayra Roadster. Samochód szykowany jest jako premiera targów motoryzacyjnych Genewa 2016.

Nowa fabryka Pagani mieści się 200 metrów obok starego zakładu ulokowanego w San Cesario sul Panaro we Włoszech. Rocznie Pagani będzie w stanie produkować tam do 300 samochodów, ale produkcja ma zostać ograniczona do 45 sztuk na rok. Tak, by nadać produktowi jeszcze więcej ze statusu ekskluzywności.

Huayra Roadster dostanie silnik V12, który powinien generować moc ponad 730 KM i większy niż w coupe (1000 Nm) maksymalny moment obrotowy.Zobacz koniecznie: Wszystko o Pagani
Tematy w artykule: Pagani Pagani Huayra

Podobne wiadomości:

Pagani Huarya BC - testy na Nurburgringu

Pagani Huarya BC - testy na Nurburgringu

Samochody luksusowe 2016-09-22

Pagani Huayra Roadster - lżejsze i mocniejsze

Pagani Huayra Roadster - lżejsze i mocniejsze

Aktualności 2017-02-16

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.