mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Ile naprawdę kosztuje Lexus LF-A?

Ile naprawdę kosztuje Lexus LF-A?

Chętni na nowego Lexusa LFA nie będą mieli łatwego zadania. Poza odrobiną refleksu by znaleźć się na liście oczekujących, trzeba będzie jeszcze wyłożyć sporo pieniędzy nim samochód będzie mógł stanąć w garażu.

Ile naprawdę kosztuje Lexus LF-A?
Na dobry początek zainteresowani muszą wpłacić kaucję w wysokości niemal 170 tysięcy złotych by wziąć auto w leasing. Następnie przez dwa lata będą musieli wpłacić raty o łącznej wysokości 665 tysięcy złotych, a samochód nadal nie będzie ich własnością. Aby tak się stało trzeba będzie dopłacić dodatkowe 262.500 złotych. Łącznie wychodzi około 1.100 tysięcy złotych.

Oczywiście ta kwota nie uwzględnia podatków i akcyz. Do okrągłego miliona trzeba doliczyć jeszcze ceny dodatków takich jak np. matowy lakier (56 tysięcy złotych), kolorowe obszycia foteli (28 tysięcy złotych), polerowane wykończenie na felgach (7 tysięcy złotych).

Tak więc potrzeba portfela z wielkimi zasobami by móc cieszyć się rasowym pomrukiem silnika V10 o pojemności 4,8 litra. 552-konna jednostka w połączeniu z sześciostopniową skrzynią sekwencyjną pozwala rozpędzić się do setki w czasie niższym niż 4 sekundy. Pierwsze dostawy samochodu rozpoczną się w połowie roku.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Lexus LF-A Wszystko o Lexus
Tematy w artykule: Lexus Lexus LF-A leasing

Podobne wiadomości:

Znamy ceny nowego Lexusa LS

Znamy ceny nowego Lexusa LS

Aktualności 2017-08-28

Lexus LS już w polskich salonach

Lexus LS już w polskich salonach

Aktualności 2017-08-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.