mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Infiniti tytularnym sponsorem zespołu Red Bull Racing

Infiniti tytularnym sponsorem zespołu Red Bull Racing

Red Bull Racing oraz marka Infiniti zacieśniają współpracę. Trzykrotny mistrz świata konstruktorów od przyszłorocznego sezonu będzie nosił nazwę Infiniti Red Bull Racing.

Infiniti tytularnym sponsorem zespołu Red Bull Racing
Pierwsze 24 miesiące współpracy były bardzo korzystne dla obu stron, ale nasz nowy, głębszy związek przyniesie tych wzajemnych korzyści jeszcze więcej. Miano partnera tytularnego Infiniti Red Bull Racing pomoże nam zwiększyć identyfikację naszej marki, produktów i technologii na świecie", powiedział prezes Infiniti, Johan de Nysschen.

Umowa partnerska będzie obowiązywać do 2016 roku. W ramach tego porozumienia obie firmy będą również współpracować na poziomie technologicznym. Serwis Autosport donosi, że Infiniti wraz z Austriackim zespołem wspólnie opracuje system KERS.

 „Formuła 1 jest wielkim projektem, pełnym inżynieryjskich wyzwań na co dzień, a współpraca z tak technicznie wyróżniającym się i tak zaangażowanym partnerem jak Infiniti, daje nam doskonałą platformą do wspólnej pracy nad zaawansowanymi projektami konstrukcyjno-technicznymi, takimi jak choćby układy odzyskiwania energii, które po testach w bolidzie F1, mogą być wprowadzane do seryjnych samochodów”, skomentował przedłużenie współpracy dyrektor techniczny zespołu Red Bull Racing, Adrian Newey.  

Podobne wiadomości:

Infiniti zmienia nazewnictwo swoich...

auto motor i sport 0000-00-00

Wg szefów marki taki krok był nieunikniony.

Infiniti FX Black and White Edition – białe i...

auto motor i sport 0000-00-00

Infiniti przygotowało limitowaną edycję swojego SUV-a – jest on dostępny w dwóch kolorach.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.