mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > James Bond zna już swojego nowego Astona

James Bond zna już swojego nowego Astona

W listopadzie 2015 roku James Bond po raz 24. pojawi się na ekranach kin. I po raz 12. za kierownicą Astona Martina. Ten najnowszy jest wyjątkowy.

James Bond zna już swojego nowego Astona
Bolid, którym James Bond będzie się poruszał wykonując swoje ekstremalne obowiązki to Aston Martin DB10. Stworzony specjalnie do filmu i zaprojektowany przez stylistów słynnej brytyjskiej marki we współpracy z reżyserem filmu - Samem Mendesem. Jaki jest rezultat tej kooperacji?

Póki co, mamy jedno zdjęcie, na którym DB10 wygląda znakomicie - aż szkoda będzie patrzeć, jak Bond rozbija go w kolejnej części serii. Z pewnością agent jej królewskiej Mości nie będzie miał się czego wtydzić. Nowy Aston powstanie w ilości 10 sztuk, ręcznie wykonanych w siedzibie firmy w Gaydon. Jego wizerunek z pewnością będzie inspiracją podczas tworzenia następnym modeli tego producenta.
 
Aston Martin DB10 to wyjątkowe auto, zaprojektowane dla uczczenia 50-letniej współpracy marki z EON Productions - wytwórnią filmów o brytyjskim agencie. Z niecierpliwością czekamy, by zobaczyć je na wielkim ekranie.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Aston Martin
Tematy w artykule: Aston Martin James Bond

Podobne wiadomości:

Aston Martin Zagato prezentuje dwie nowości

Aston Martin Zagato prezentuje dwie nowości

Samochody luksusowe 2017-08-16

Aston Martin Vanquish S - więcej mocy

Aston Martin Vanquish S - więcej mocy

Samochody luksusowe 2016-11-17

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
W połowie sierpnia kierowcy jadący Zakopianką będą mogli skorzystać z nowo wybudowanego węzła drogowego w Poroninie. Marszałek województwa małopolskiego zapewnił, że wszystkie prace postępują zgodnie z harmonogramem.