mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Jaś Fasola i rozbity McLaren F1 vol.2

Jaś Fasola i rozbity McLaren F1 vol.2

Nazwisko brytyjskiego aktora Rowana Atkinsona znów zostało powiązane z wypadkiem McLarena F1. Na szczęście tym razem to nie odtwórca głównej roli Jasia Fasoli był poszkodowany w wypadku, do którego doszło we Włoszech.

Jaś Fasola i rozbity McLaren F1 vol.2
Jak podaje włoski serwis lanazione.it Atkinson wraz z grupą fanów podróżował swoim egzemplarzem McLarena w konwoju przemierzającym malownicze drogi Toskanii, kiedy jeden z uczestników stracił kontrolę nad samochodem, uderzając w drzewo i zaliczając dachowanie. Wiadomo, że sprawcą wypadku jest bogaty, amerykański biznesmen. Jego tożsamości jednak nie ujawniono.Jedną z pierwszych osób udzielających pomocy na miejscu wypadku był właśnie Rowan Atkinson. Przypomnijmy, że brytyjski aktor trzy lata temu zaliczył podobny wypadek prowadząc również model McLarena. Po pojawieniu się personelu medycznego, Atkinson mając w pamięci swoje nieszczęście, zaczął zbierać porozrzucane elementy nadwozia z rozbitego F1.

Amerykański kierowca wyszedł z groźne wyglądającego zdarzenia bez poważnych obrażeń. Jego stan był dobry, choć dla pewności został przetransportowany do szpitala w Pizie. Rozbity egzemplarz McLarena F1 ma charakterystyczne biało-czerwone malowanie, które posiada także jeden z McLarenów MP4-12C. Brytyjski producent nazwał tę pasującą parę "Project 8".

Więcej zdjęć z wypadku na stronie lanazione.it>>>


Podobne wiadomości:

Święta 2016 na drogach – mniej wypadków, mniej pijanych

Święta 2016 na drogach – wypadków,...

Aktualności 2016-12-27

McLaren hiperGT - powstaje następca legendy

McLaren hiperGT - powstaje następca legendy

Samochody luksusowe 2016-11-22

Komentuj:

~Hans Kloss 2014-06-05

jakby to powiedzieli nasi z Drogówki:n"niedostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze..." :)

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Honda Civic z nowym silnikiem Diesla
Honda Civic z nowym silnikiem Diesla
Europejska wersja odświeżonej Hondy Civic będzie dostępna od marca 2018 roku z nowym silnikiem wysokoprężnym i-DTEC. Znamy już szczegóły techniczne i osiągi tej jednostki.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic