mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Jaś Fasola i rozbity McLaren F1 vol.2

Jaś Fasola i rozbity McLaren F1 vol.2

Nazwisko brytyjskiego aktora Rowana Atkinsona znów zostało powiązane z wypadkiem McLarena F1. Na szczęście tym razem to nie odtwórca głównej roli Jasia Fasoli był poszkodowany w wypadku, do którego doszło we Włoszech.

Jaś Fasola i rozbity McLaren F1 vol.2
Jak podaje włoski serwis lanazione.it Atkinson wraz z grupą fanów podróżował swoim egzemplarzem McLarena w konwoju przemierzającym malownicze drogi Toskanii, kiedy jeden z uczestników stracił kontrolę nad samochodem, uderzając w drzewo i zaliczając dachowanie. Wiadomo, że sprawcą wypadku jest bogaty, amerykański biznesmen. Jego tożsamości jednak nie ujawniono.Jedną z pierwszych osób udzielających pomocy na miejscu wypadku był właśnie Rowan Atkinson. Przypomnijmy, że brytyjski aktor trzy lata temu zaliczył podobny wypadek prowadząc również model McLarena. Po pojawieniu się personelu medycznego, Atkinson mając w pamięci swoje nieszczęście, zaczął zbierać porozrzucane elementy nadwozia z rozbitego F1.

Amerykański kierowca wyszedł z groźne wyglądającego zdarzenia bez poważnych obrażeń. Jego stan był dobry, choć dla pewności został przetransportowany do szpitala w Pizie. Rozbity egzemplarz McLarena F1 ma charakterystyczne biało-czerwone malowanie, które posiada także jeden z McLarenów MP4-12C. Brytyjski producent nazwał tę pasującą parę "Project 8".

Więcej zdjęć z wypadku na stronie lanazione.it>>>


Podobne wiadomości:

McLaren - Apple chce kupić giganta z Woking

McLaren - Apple chce kupić giganta z Woking

Aktualności 2016-09-22

McLaren hiperGT - powstaje następca legendy

McLaren hiperGT - powstaje następca legendy

Samochody luksusowe 2016-11-22

Komentuj:

~Hans Kloss 2014-06-05

jakby to powiedzieli nasi z Drogówki:n"niedostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze..." :)

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Winiety 2018 - ile kosztują, gdzie kupić
Winiety 2018 - ile kosztują, gdzie kupić
Powoli zbliża się okres wyjazdów na narty. Warto pamiętać, że w wielu krajach konieczne są winiety, uprawniające do jazdy po autostradach: w Czechach, Austrii, Szwajcarii, Czechach, na Słowacji. Podpowiadamy, gdzie kupować najtaniej winiety.