mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Jedyny taki Aston Martin

Jedyny taki Aston Martin

Czy ktoś z Was pamięta jak parę tygodni temu wspominaliśmy, że Aston Martin zbuduje specjalny samochód z okazji uczczenia miliona fanów swojej oficjalnej strony na portalu Facebook? Otóż fani marki zdecydowali m.in. jaka nazwę będzie nosił "facebookowy Aston”.

Jedyny taki Aston Martin
Na oficjalnej stronie marki Aston Martin odbyło się głosowanie, w którym fani proponowali i wybrali nazwę dla nowego modelu, który powstanie tylko w jednym egzemplarzu. Nazwa nie jest zbyt oszałamiająca... DB9 1M. Choć tak naprawdę każda inna jaka była proponowana nie powoduje, że serce zaczyna bić szybciej. Do wyboru były również DB9 M, DB9 F, DB9 1Million oraz DB9 FB.

W głosowaniu wybrano również opcje dotyczące auta. I tak samochód co już wiemy powstanie na bazie modelu DB9. Otrzyma 20-żebrowe srebrne felgi oraz czarne zaciski hamulców. Wnętrze będzie wykończone w dwóch, dominujących kolorach Obsidian Black oraz Spicy Red. Całość będzie wykończona czarnymi szwami. W tym kolorze również będą dywaniki we wnętrzu auta. Deska rozdzielacza otrzyma kolor Piano Black. Pracę nad autem rozpoczną się w marcu 2012 roku. Nie wątpliwie akcja marketingowa bardzo ciekawa, jednak ludzie w Aston Martinie mogli udostępnić więcej opcji do wyboru by to auto stało, się jeszcze bardziej unikatowe, a tak mamy do czynienia z autem skonfigurowanym przez kolejnego klienta. Różnica jest tak, że za tym klientem kryje się milion fanów marki.

Podobne wiadomości:

Aston Martin Vanquish S - więcej mocy

Aston Martin Vanquish S - więcej mocy

Samochody luksusowe 2016-11-17

Używany Aston Martin z gwarancją

Używany Aston Martin z gwarancją

Aktualności 2016-11-01

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Lamborghini w płomieniach – akcja serwisowa
Lamborghini w płomieniach – akcja serwisowa
Samochody z Sant Agata Bolognese mają ognisty temperament. Dosłownie. Lamborghini dołącza do „ekskluzywnego” grona, gdzie do tej pory brylowało Porsche 911 GT3 RS i Ferrari 458 Italia.
Odgadnij model Odgadnij model