mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Już wkrótce nowy SRX

Już wkrótce nowy SRX

Rosnąca w ostatnich latach konkurencja w segmencie luksusowych crossoverów wymusiła wprowadzenie zmian także w Cadillacu SRX. Ma być jeszcze bardziej dynamicznie, komfortowo i luksusowo.

Już wkrótce nowy SRX

Aby skutecznie rywalizować z takimi konkurentami jak BMW X3, Mercedes GLK czy Audi Q5 nowa generacja SRX-a musi wyróżniać się i to zarówno pod względem stylistycznym, jak i technicznym. Obecna generacja, która w sprzedaży jest już od 2004 roku, nie gwarantowała odpowiednich wyników sprzedażowych.

Jak na razie nie są znane żadne szczegóły dotyczące odnowionego crossovera Cadillaca. Nowy model ma gwarantować najlepsze osiągi na różnych nawierzchniach. Wnętrze, poza tym, że eleganckie, a wręcz luksusowe, ma być również odpowiednio przestronne. Dodatkowo do dyspozycji podróżujących ma być sporych rozmiarów przestrzeń bagażowa. Pod względem stylistycznym natomiast nowy SRX nawiązuje do koncepcyjnego modelu Provoq, jaki na stoisku Cadillaca można było podziwiać na tegorocznych wystawach w różnych krajach.

W sprzedaży nowy Cadillac SRX będzie pojawiać się sukcesywnie na kolejnych rynkach mniej więcej od połowy przyszłego roku. Jednak być może już w tym zobaczymy go jeszcze na żywo podczas listopadowej wystawy samochodowej w Los Angeles.

 

Zobacz koniecznie: Wszystko o Cadillac SRX Wszystko o Cadillac
Tematy w artykule: Cadillac Cadillac SRX

Podobne wiadomości:

Donald Trump i jego

Donald Trump i jego "Bestia" już w Polsce

Samochody luksusowe 2017-07-05

Cadillac One -

Cadillac One - "Bestia" w Warszawie

Aktualności 2016-07-08

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.