mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Koeningsegg stworzył specjalną wersję Agery

Koeningsegg stworzył specjalną wersję Agery

W szwedzkiej fabryce hiperaut, tworzonych od kilku lat przez pasjonata i wizjonera Christiana Von Koeningsegga powstała specjalna wersja najnowszego modelu szwedzkiego producenta - Agera R BLT.

Koeningsegg stworzył specjalną wersję Agery

Agera R BLT to samochód, który powstał w jednym egzemplarzu na specjalne zamówienie klienta z Chin. Auto  wyróżnia się m.in. nadwoziem z włókna węglowego w kolorze niebieskim. Design auta został uzupełniony o czerwone dodatki.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatu i mamy nadzieję, że nasz klient tak jak my bardzo polubi swój samochód", powiedział o modelu BLT założyciel szwedzkiej firmy, Christian von Koeningsegg.


Agera R BLT to wizytówka programu personalizacji Koeningsegga. Auto pokazuje światu, że firma może zrealizować każde zamówienie, nawet najbardziej wybrednych klientów. Oczywiście za odpowiednio dużą opłatą.


Podobne wiadomości:

Koenigsegg bije kolejne rekordy

Koenigsegg bije kolejne rekordy

Samochody luksusowe 2015-07-22

Ostatni wyprodukowany egzemplarz Koeningsegg Agera R na sprzedaż

Ostatni wyprodukowany egzemplarz Koeningsegg...

Samochody luksusowe 2015-07-21

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Opel Insignia GSi - powrót do korzeni
Opel Insignia GSi - powrót do korzeni
Niemiecki producent zapowiada powrót do stosowanego kiedyś oznaczenia GSi na usportowionych wersjach modeli. Pierwszym samochodem z tej serii jest nowy Opel Insignia, który zadebiutuje podczas salonu we Frankfurcie.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech