mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Kolejne niesamowite Pagani

Kolejne niesamowite Pagani

Pagani właśnie odkryło samochód, który zostanie wyprodukowany tylko w jednej sztuce.

Kolejne niesamowite Pagani
Auto to nosi nazwę 750 i zostało zamówione przez klienta gdzieś z okolic Arabii Saudyjskiej. Jest bazowane na roadsterze Cinque, którego zrobiono jedynie 5 sztuk.

Nie wiadomo natomiast nic o osiągach i ogólnych danych technicznych samochodu. Standardowe, jeśli można tu w ogóle użyć takiego słowa, Cinque ma silnik od AMG o pojemności 7,3l w królewskim ukłazie V12, rozwijający moc 669 koni mechanicznych, więc przewidujemy, że siła 750 będzie o wiele przewyższała tę wartość.

Auto będzie pomalowane na fioletowo i posiadało unikalny wlot powietrza na dachu. Tylny układ szyby i reszty elementów także jest nieco zmieniony. Wnętrze zrobione będzie pod kolor nadwozia.

Jest to trzecie takie Pagani kiedykolwiek zrobione. Pierwsze zostało zbudowane dla magnata komputerowego z Chicago - Davida Heinemeier Hansson, a drugie dla katarskiej rodziny królewskiej.

Podobne wiadomości:

Pagani Huayra - niedługo debiut wersji roadster

Pagani Huayra - niedługo debiut wersji...

Aktualności 2016-03-15

Pagani Huayra Roadster - lżejsze i mocniejsze

Pagani Huayra Roadster - lżejsze i mocniejsze

Aktualności 2017-02-16

Komentuj:

~lolo 2010-10-13

chciałbym mieć taki do pracy bym se jeździł

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Mercedes Sprinter - pierwsze zdjęcia wnętrza
Mercedes Sprinter - pierwsze zdjęcia wnętrza
Mercedes-Benz Vans szykuje ważną premierę. Już niebawem poznamy kolejną generację Sprintera, ale zanim to nastąpi, producent zaprezentował pierwsze zdjęcia kabiny i zapowiedział nowe rozwiązania transportowe.