mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Koncepcyjny Bentley EXP 9 F brzydkim autem

Koncepcyjny Bentley EXP 9 F brzydkim autem

Bentley pokazał w Genewie pierwszego SUVa, którego w niedalekim czasie wprowadzi do produkcji. Zanim jednak to zrobi, będzie musiał zmienić projekt tego auta z bardzo prozaicznego powodu.

Koncepcyjny Bentley EXP 9 F brzydkim autem
Mówi się, że o gustach nie powinno się dyskutować, ale to powiedzenie często jest używane jako tłumaczenie brzydoty. Pokazany w Genewie koncepcyjny Bentley EXP 9 F narobił sporo szumu, jednak nie takiego jak spodziewał się producent. Auto nie przypadło szerokiej publiczności do gusty i zebrało bardzo wiele niepochlebnych opinii. Auto w porównaniu do modeli Mulsanne i Continetal jest jakby z innej bajki i to tej o brzydkim kaczątku.

Producent aut z Crewe już pracuje i nad nowym projektem i nową stylistyką auta. Samochód został oparty na płycie podłogowej Audi Q7. Jednak ma być pozycjonowany wyżej niż model Audi. Specyfika marki i rynku aut egzotycznych powoduje, że mimo krytyki EXP 9 F to i tak znaleźli by się bogaci klienci, którzy kupili by ten model. A Wam jak podoba się SUV od Bentleya?
Sonda Czy podoba Ci się koncepcyjny Bentley EXP 9 F?
Tak, jest bardzo ładny.
15 %
Nie, jest paskudny.
45 %
Ujdzie w tłoku.
0 %
Muszą go radykalnie zmienić!
20 %
Nic nie powinni zmieniać.
0 %
Po co w ogóle Bentley buduje SUVa
20 %

Podobne wiadomości:

Bentley Continental GT w nowym wydaniu

Bentley Continental GT w nowym wydaniu

Samochody luksusowe 2017-08-30

Bentley Continental - ostatnia seria na pożegnanie

Bentley Continental - ostatnia seria na...

Samochody luksusowe 2017-07-27

Komentuj:

~Bob 2012-03-17

Mnie się podoba i to bardzo. Chciałbym mieć takie brzydactwo ... Bob

~benek 2012-03-16

rzeczywiście okropna fura.... [pkt. 5 regulamin forum]

Pacio 2012-03-15

Ten Bentley to naprawdę inne auto niż każde inne dziecko tej brytyjskiej marki.Przypomnijcie sobie wszyscy co ludzie pomyśleli jak ujrzeli Pierwszego Cayene od Porsche to też wszyscy nie skazywali go na sukces a tu niespodzianka bo sprzedaje się naprawdę dobrze. To jak Bentley go nie wprowadzi to może troszkę żałować.

~wuc 2012-03-15

To jest luksusowy egzotyk (marka ekskluzywna), a nie marka premium! Takie firmy rządzą się innymi prawami.... Czy jest ładny? Nie zatyka, ale znam wiele egzotyków które wyglądały tak sobie, a były świetnymi autami...

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic