Koniec BMW Z4

Fani modelu Z4 mogą mieć powody do smutku. W zeszły czwartek bowiem z linii produkcyjnej w Spartanburgu zszedł ostatni egzemplarz modelu BMW Z4. Przez ostatnich kilka lat zmontowano tam przeszło 200 tysięcy egzemplarzy tego samochodu.

Koniec BMW Z4

Siedem lat - dokładnie tyle trwała produkcja BMW Z4 w amerykańskiej fabryce. Zamknięcie linii produkcyjnej tego modelu nie oznacza jednak problemów dla pracowników fabryki. Obecnie jest tam przeprowadzana inwestycja o wartości 750 milionów dolarów. Rezultat tej inwestycji będziemy mogli zobaczyć na modelach X5, X6 oraz następnej generacji X3.

Jeśli chodzi o ten ostatni model, to pojawi się on na targach motoryzacyjnych w Los Angeles w listopadzie. Najpierw zostanie pokazane studium koncepcyjne, jednak według doniesień nie będzie się ono wiele różnić od wersji produkcyjnej, która zadebiutuje niebawem po tym.

 

Tematy w artykule: silniki BMW Z4

Podobne wiadomości:

BMW Z4 już za rok?

auto motor i sport 0000-00-00

Zaskakujący lifting BMW Z4

Zaskakujący lifting BMW Z4

Aktualności 2015-06-01

Komentuj:

~Piotrek 2008-09-03

Oczywiście że będzie nowa Z4. Teraz dostanie oznaczenie E89. Trafią również do niej nowe silniki, dużo większe niż poprzednio. Dlatego teraz Z4 będzie mogło konkurować nawet z Boxsterem. Pozdro ;)

~Artur 2008-09-03

I co? Nie będzie nowej Zetki? Oddadzą pole SLK i TT? Nie wierzę

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.