Kuszenie Pagani

Firma Pagani co rusz kusi nowymi detalami dotyczącymi modelu C9, który ma zastąpić Zondę. Do premiery jest już coraz bliżej dlatego pojawiają się nowe informacje.

Kuszenie Pagani

Następca Zondy o nazwie C9 będzie wyposażony w silnik V12 którego moc maksymalna będzie osiągać około 700 koni mechanicznych. Jednostka będzie powstawać tradycyjnie przy współpracy AMG, ale nie będzie to ten sam silnik który był montowany do tej pory w modelu AMG SL65 Black Series.

 

Sam twórca marki Pagani przyznaje, że model C9 będzie prezentował całkowicie nowe podejście. Auto będzie projektowane od podstaw. Co ciekawe auto będzie dopuszczone do ruchu w Stanach Zjednoczonych, a nawet spełni normy emisji spalin które obowiązują w Kalifornii.

 

Producent zapowiada, że powstanie tylko 40 sztuk Pagani C9, a jego ceny będą rozpoczynały się od kwoty sięgającej miliona Euro.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?