mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Lamborghini: Aventador pręży muskuły w Miami

Lamborghini: Aventador pręży muskuły w Miami

Jeśli rozmawiamy o kabrioletach to nikt nie zaprzeczy, że te samochody najlepiej prezentują się w letnim klimacie. Jeśli rozmawiamy o kabrioletach z najwyższej półki to dla nich naturalnym środowiskiem powinno być Monte Carlo czy też Miami.

Lamborghini: Aventador pręży muskuły w Miami
Lamborhini w Miami zaprezentowało swoje najnowsze dzieło, model Aventador LP 700-4 Roadster na specjalnie przygotowanej imprezie. W kulminacyjnym punkcie włoski producent sportowych aut zademonstrował potencjał i osiągi nowego Roadstera na lotnisku uzyskując zgodę od Federal Aviation Administration, organu nadzoru lotniczego, Ministerstwa Transportu USA.

Na pasie startowym swoją moc pokazało pięć egzemplarzy Lamborghini Aventador LP 700-4 Roadster, które osiągnęły prędkość 338 km/h. Włosi chwalą się, że takiej prędkości na ziemi nie jest wstanie osiągnąć żaden pasażerski samolot. Prędkość pasażerskich odrzutowców na ziemi kształtuje się w granicach od 241 km/h do 290 km/h. Lamborghini przez 10 dni będzie prezentować w Miami swój najnowszy model w ramach obchodów 50. rocznicy powstania firmy. Podczas pobytu Lamborghini w Miami tamtejsi mieszkańcy zobaczyli m.in. paradę aut z logo byka na masce.

Podobne wiadomości:

Lamborghini nie zrezygnuje z V12!

Lamborghini nie zrezygnuje z V12!

Samochody luksusowe 2017-01-30

Superauto od Audi i Lamborghini

Superauto od Audi i Lamborghini

Samochody luksusowe 2017-03-11

Elektryfikacja zaraża kolejne gałęzie koncernu z Wolfsburga. Teraz pojawiają się plotki o elektrycznych supersamochodach od Audi i Lamborghini. 

Komentuj:

~Piter 2013-01-30

Samolot służy do latania, a nie do wyścigów z Lambo. Mogą też zachwalać, że ma mniejszy opór niż statek Queen Marry i lepsze przyśpieszenie niż TGV z 8800kw mocy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.

Zalando Zalando