mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Lamborghini: Aventador pręży muskuły w Miami

Lamborghini: Aventador pręży muskuły w Miami

Jeśli rozmawiamy o kabrioletach to nikt nie zaprzeczy, że te samochody najlepiej prezentują się w letnim klimacie. Jeśli rozmawiamy o kabrioletach z najwyższej półki to dla nich naturalnym środowiskiem powinno być Monte Carlo czy też Miami.

Lamborghini: Aventador pręży muskuły w Miami
Lamborhini w Miami zaprezentowało swoje najnowsze dzieło, model Aventador LP 700-4 Roadster na specjalnie przygotowanej imprezie. W kulminacyjnym punkcie włoski producent sportowych aut zademonstrował potencjał i osiągi nowego Roadstera na lotnisku uzyskując zgodę od Federal Aviation Administration, organu nadzoru lotniczego, Ministerstwa Transportu USA.

Na pasie startowym swoją moc pokazało pięć egzemplarzy Lamborghini Aventador LP 700-4 Roadster, które osiągnęły prędkość 338 km/h. Włosi chwalą się, że takiej prędkości na ziemi nie jest wstanie osiągnąć żaden pasażerski samolot. Prędkość pasażerskich odrzutowców na ziemi kształtuje się w granicach od 241 km/h do 290 km/h. Lamborghini przez 10 dni będzie prezentować w Miami swój najnowszy model w ramach obchodów 50. rocznicy powstania firmy. Podczas pobytu Lamborghini w Miami tamtejsi mieszkańcy zobaczyli m.in. paradę aut z logo byka na masce.

Podobne wiadomości:

Po 10 latach ostatnia wersja Lamborghini...

auto motor i sport 0000-00-00

Przed debiutem następcy Lamborghini wypuszcza finalną wersję Gallardo.

Superauto od Audi i Lamborghini

Superauto od Audi i Lamborghini

Samochody luksusowe 2017-03-11

Elektryfikacja zaraża kolejne gałęzie koncernu z Wolfsburga. Teraz pojawiają się plotki o elektrycznych supersamochodach od Audi i Lamborghini. 

Komentuj:

~Piter 2013-01-30

Samolot służy do latania, a nie do wyścigów z Lambo. Mogą też zachwalać, że ma mniejszy opór niż statek Queen Marry i lepsze przyśpieszenie niż TGV z 8800kw mocy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.