Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Lamborghini: Dwie niespodzianki w Genewie

Lamborghini: Dwie niespodzianki w Genewie

Najnowsze plotki z Włoch mówią, że na zbliżające się wielkimi krokami targi w Genewie producent aut z Santa'a Agata przywiezie dwa nowe supersamochody. Czy zobaczymy następcę Gallardo?

Lamborghini: Dwie niespodzianki w Genewie
Źródłem tych informacji mam być członek forum serwisu Teamspeed, który kontaktował się z kimś z Lamborghini podczas targów w Genewie. Pytanie brzmi zatem co może pokazać Lamborghini podczas szwajcarskiego salonu samochodowego? Duże prawdopodobieństwo jest takie, że włoski producent do Genewy przywiezie otwartą wersję Aventadora. Ewentualnie może to być wzmocniona wersja tego modelu.

Na ile jednak jest szansa, ze zobaczymy następcę Gallardo? Cóż tak naprawdę chyba nie wielka, gdyż z Santa'a Agata jak na razie nie wyciekły, żadne informacje na ten temat. Jeśli już włosi zaprezentują następcę to będzie to  koncepcyjny model. Kolejną opcją jest pojawienie się produkcyjnej wersji Sesto Elemnto, które otrzymało zgodę na produkcję pod koniec tego roku. Jednak tak jak otwarta wersja Aventadora LP700-4 tak i Sesto Elemnto to nie będzie sensacyjną premierą.

Czy w takim razie jest i trzecia możliwość? Czy Lambroghini zaprezentuje auto, z którym wejdzie w nowy segment? Mowa tu o koncepcyjnym modelu Estoque bądź nawet SUVie z bykiem na masce. Wszystko to jak na razie plotki i nasze redakcyjne domysły. Wszystkiego dowiemy się w Genewie, gdyż tam zazwyczaj producenci pokazują "konkretne" modele, a nie wersje specjalne. A może... zobaczymy wskrzeszoną Lamborghini Miurę, gdyż to właśnie w Genewie po raz pierwszy zaprezentowano ten legendarny model? Cóż pożyjemy zobaczymy. Miejmy nadzieję, że Włosi nie przywiozą kolejnej zmodyfikowanej, ekstremalnej wersji Gallardo, gdyż to zaczyna być już nudne.

Podobne wiadomości:

Kolejni producenci wycofują się z salonu w Paryżu

Kolejni producenci wycofują się z salonu w...

Aktualności 2016-09-20

Lamborghini Huracan LP610-4 Avio - debiut

Lamborghini Huracan LP610-4 Avio - debiut

Premiery 2016-08-04

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Karma Revero – ujawniono ceny
Karma Revero – ujawniono ceny
Karma powraca, ale tym razem jako marka wskrzeszona przez chińskiego inwestora. Model Revero to nowe wcielenie samochodu znanego przedtem jako Fisker Karma, czyli głównego konkurenta Tesli.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj