mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Lamborghini: Dwie niespodzianki w Genewie

Lamborghini: Dwie niespodzianki w Genewie

Najnowsze plotki z Włoch mówią, że na zbliżające się wielkimi krokami targi w Genewie producent aut z Santa'a Agata przywiezie dwa nowe supersamochody. Czy zobaczymy następcę Gallardo?

Lamborghini: Dwie niespodzianki w Genewie
Źródłem tych informacji mam być członek forum serwisu Teamspeed, który kontaktował się z kimś z Lamborghini podczas targów w Genewie. Pytanie brzmi zatem co może pokazać Lamborghini podczas szwajcarskiego salonu samochodowego? Duże prawdopodobieństwo jest takie, że włoski producent do Genewy przywiezie otwartą wersję Aventadora. Ewentualnie może to być wzmocniona wersja tego modelu.

Na ile jednak jest szansa, ze zobaczymy następcę Gallardo? Cóż tak naprawdę chyba nie wielka, gdyż z Santa'a Agata jak na razie nie wyciekły, żadne informacje na ten temat. Jeśli już włosi zaprezentują następcę to będzie to  koncepcyjny model. Kolejną opcją jest pojawienie się produkcyjnej wersji Sesto Elemnto, które otrzymało zgodę na produkcję pod koniec tego roku. Jednak tak jak otwarta wersja Aventadora LP700-4 tak i Sesto Elemnto to nie będzie sensacyjną premierą.

Czy w takim razie jest i trzecia możliwość? Czy Lambroghini zaprezentuje auto, z którym wejdzie w nowy segment? Mowa tu o koncepcyjnym modelu Estoque bądź nawet SUVie z bykiem na masce. Wszystko to jak na razie plotki i nasze redakcyjne domysły. Wszystkiego dowiemy się w Genewie, gdyż tam zazwyczaj producenci pokazują "konkretne" modele, a nie wersje specjalne. A może... zobaczymy wskrzeszoną Lamborghini Miurę, gdyż to właśnie w Genewie po raz pierwszy zaprezentowano ten legendarny model? Cóż pożyjemy zobaczymy. Miejmy nadzieję, że Włosi nie przywiozą kolejnej zmodyfikowanej, ekstremalnej wersji Gallardo, gdyż to zaczyna być już nudne.

Podobne wiadomości:

Lamborghini Aventador – test

auto motor i sport 0000-00-00

Wierny tradycji. Walki byków wyszły z mody, a Lamborghini jakby nigdy nic wypuszcza na arenę kolejne rogate monstrum - Aventador ma nadwozie z włókna węglowego, a pod nim 700-konny silnik V12 i przekładnię, która biegi zmienia w okamgnieniu.

Skoda Vision X - premiera w Genewie

Skoda Vision X - premiera w Genewie

Aktualności 2018-02-01

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.

Zalando Zalando