mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Lamborghini Warszawa już otwarte!

Lamborghini Warszawa już otwarte!

Rynek samochodów luksusowych, czyt. egzotycznych, w Polsce rozwija się prężnie od pięciu lat. Wczoraj w Warszawie otwarto salon kolejnego egzotycznego producenta - Lamborghini.

Lamborghini Warszawa już otwarte!
Marka Lamborghini w zeszłym roku obchodziła 50. rocznicę urodzin. Firma została założona przez Feruccio Lamborghini’ego, który zaczynał od produkcji traktorów. Pierwszym autem z logo byka na masce był model 350 GTV. Sławę marka zdobyła w 1966 roku, gdy na targach w Genewie został pokazany model Miura.

Największy przełom w historii włoskiej marki nadszedł w 1998, gdy Automobili Lamborghini S.p.A. zostało zakupione przez Audi. Pierwszym  modelem zbudowanym pod skrzydłami właściciela z Ingolstadt był model Murcielago.Obecnie Lamborghini produkuje seryjne dwie wersje Aventadora LP700-4 i LP700-4 Roadster oraz następcę Gallardo - Huracan LP610-4. Podczas imprezy otwierającej salon Lamborghini Warszawa miała miejsce prezentacja Huracana. Uroczystego odsłonięcia modelu dokonał sam CEO marki Automobili Lamborghini - Stephan Winkelmann. Włoskiej marki Salon Lamborghini Warszawa mieści się vis a vis Centrum Naukowego Kopernik.

Podobne wiadomości:

Lamborghini Terzo Millennio – pokaz technologii

Lamborghini Terzo Millennio – pokaz...

Aktualności 2017-11-07

Lamborghini nie zrezygnuje z V12!

Lamborghini nie zrezygnuje z V12!

Samochody luksusowe 2017-01-30

Komentuj:

miroslawmirek 2015-01-23

No mżoe nie będzie tak żle.

~REAL POLSKI 2014-07-06

Na pewno znajdą się nabywcy ,bo jest wielu pajaców co kupują po to ,by kupić i się POKAZAĆ ,że ma .A nie ważne ,że na lizing ,albo kredyt .

~joojjo 2014-07-04

ale na tym to polega, marża jest tak olbrzymia, że opłaca się trzymać salon nawet dla kilku sztuk rocznie...

~mirek co to wszystko wie 2014-07-04

pewno sprzedadzą w ciągu roku dwie, może trzy sztuki i za dwa lata zamkną z powodu braku perspektyw na utrzymanie salonu

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.