mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Limitowane Infiniti jednak taniej

Limitowane Infiniti jednak taniej

W piątek informowaliśmy o specjalnej, luksusowej edycji modelu Infiniti EX30d, która wśród wielu dodatków, gwarantuje także wstęp do elitarnego klubu. Okazuje się, że zakup tego auta będzie o 20 tys. tańszy niż pierwotnie miał kosztować.

Limitowane Infiniti jednak taniej
Limitowana do 150 sztuk seria Infiniti EX30d Black Premium, obok członkostwa w klubie "Relais & Châteaux Club 5C", wyróżnia się m.in. 19-calowymi, pięcioramiennymi felgami, oknem dachowym, systemem audio firmy Bose oraz oczywiście czarnym kolorem.

Pierwotnie auto miało kosztować polskiego odbiorcę 257 tys. zł, jednak okazało się, że będzie można zaoszczędzić z tej kwoty co najmniej 20 tys. zł. Infiniti Polska zamówiło bowiem 8 egzemplarzy tego auta i promocyjna cena wyniesie 236.440 zł. Jeszcze bardziej można skorzystać, jeśli wybierze się ofertę leasingową. Wówczas cena samochodu wyniesie tylko 216 tys. zł.

Osiem sztuk, jakie zostały zamówione przez polski oddział Infiniti, nie musi być maksymalną liczbą, jaka trafi na nasze drogi. Jeśli odpowiednio szybko znajdzie się większa liczba chętnych, zanim wykupiona zostanie cała seria, wówczas więcej egzemplarzy Infiniti EX30d Black Premium może pojawić się w naszym kraju.


Podobne wiadomości:

Infiniti Q60 - znamy cenę japońskiego coupe

Infiniti Q60 - znamy cenę japońskiego coupe

Samochody luksusowe 2016-09-05

Rekordowe półrocze dla Infiniti

Rekordowe półrocze dla Infiniti

Aktualności 2016-07-11

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Konkurs na 25-lecie magazynu "auto motor i sport". Zrób sobie zdjęcie z jubileuszowym wydaniem magazynu i prześlij je do nas koszystając z formularza na stronie. Masz szansę na wygranie jednej z 30 nagród. Weź udział!
Wydania cyfrowe auto motor i sport Wydania cyfrowe auto motor i sport