mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Luksus tuning po niemiecku

Luksus tuning po niemiecku

Firma Tuners Deutsche Manufaktur podjęła się ciężkiego zadania. Ciężko jest bowiem tuningować auta takie jak Rolls-Royce, by po zabiegu nie wyglądały żałośnie. Oto Rolls-Royce Ghost Numero Uno.

Luksus tuning po niemiecku

Samochód trafił na listę najdroższych samochodów świata prowadzoną przez portal JamesList.com. Niemcy postanowili poprawić aerodynamikę oraz stylistykę samochodu, mimo że wersja seryjna nie pozostawia czegokolwiek do życzenia. Numero Uno został stworzony dla ludzi, którzy chcą "czegoś więcej".

Tak więc jest tutaj więcej opływowych kształtów dzięki zastosowaniu nowych zderzaków oraz nakładek na nie. Przednie lampy otrzymały nową obudowę, przez co wyglądają jakby były lekko zmrużone.

Jedną z ciekawostek zamontowanych na pokładzie są szyby w których można regulować przyciemnienie za pomocą pokrętła. Opony Rolls-Royce`a Ghosta zostały ubrane w kute, polerowane felgi dostępne w trzech wzorach. Reszta dodatków jest dostępna na zamówienie.

Tematy w artykule: Rolls-Royce Rolls-Royce Ghost

Podobne wiadomości:

Luksusowe walizki od Rolls-Royce

Luksusowe walizki od Rolls-Royce

Samochody luksusowe 2016-04-29

Rolls-Royce przedstawia pojazd z XXII w

Rolls-Royce przedstawia pojazd z XXII w

Samochody luksusowe 2016-06-17

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Elektryczna Skoda w 2020 roku
Elektryczna Skoda w 2020 roku
Już za trzy lata zobaczymy na ulicach pierwsza, elektryczną Skodę, z już za dwa lata pojawi się Superb z hybrydowym układem napędowym.