mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Luksusowe walizki od Rolls-Royce

Luksusowe walizki od Rolls-Royce

Jeżeli pieniądze nie grają roli, to ten zestaw bagaży jest właśnie dla Ciebie. Rolls-Royce zaprezentował właśnie unikatową kolekcję walizek podróżnych wykonanych z włókna węglowego dla posiadaczy modelu Wraith.

Luksusowe walizki od Rolls-Royce
Kilka miesięcy temu Rolls-Royce zaprezentował specjalną wersję modelu Wraith Carbon Fiber, w której wnętrzu zastosowano sporą ilość włókna węglowego. Tym razem nie chodziło o zmniejszenie masy samochodu, tylko był to raczej zabieg estetyczny.

Idealnym akcesorium dla takiego modelu będzie zestaw bagaży, które zostały nazwane "Wraith Luggage Collection". Stworzono je zgodnie z filozofią projektowania samochodów sportowych pod kątem rozkładu masy oraz ergonomii. 

Każda z walizek znajdująca się w zestawie została przyozdobiona znaczkiem "Spirit of Ecstasy", a na kółkach znajdują się logotypy marki. Zestaw bagaży jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych z przeszyciami identycznymi jak tapicerka w samochodzie. 

Jak łatwo się domyślić, logo Rolls-Royce`a na walizkach sprawia, że cena musi być odpowiednio wysoka. Za cały zestaw zapłacimy 28984 euro, co stanowi równowartość dobrze wyposażonego kompakta lub samochodu z segmentu D.

Tematy w artykule: Rolls-Royce Rolls-Royce Wraith

Podobne wiadomości:

Rolls-Royce Dawn - Poznań Motor Show 2016

auto motor i sport 2016-03-31

Rolls-Royce na swoim stoisku pokazał takie modele jak Ghost, czy Wraith, ale nam najbardziej wpadło w oko ich najnowsze dzieło. Dawn jest dosłownie dziełem sztuki. Każdy detal został dopieszczony ręcznie, a użyte materiały są najwyższej jakości.

Rolls Royce Phantom VIII – nowy wymiar luksusu

Rolls Royce Phantom VIII – nowy wymiar...

Premiery 2017-07-28

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.