mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Małe zmiany w BMW seria 6 coupe

Małe zmiany w BMW seria 6 coupe

Jesienią do swoich salonów BMW wprowadzi zmodyfikowaną wersję serii 6. Optycznie samochód pozostanie praktycznie nietknięty, więcej zmian przewidziano pod blaszaną skórą tego luksusowego coupe.

Małe zmiany w BMW seria 6 coupe
Z widocznych zmian w karoserii można wyróżnić nowe reflektory. Światło cofania wraz z lampą przeciwmgłową zostało umieszczone nieco wyżej, na podobieństwo sportowej odmianiy tej serii, modelu M6. Piętro niżej zostało zarezerwowane miejsce dla zwykłych świateł. Przetłoczenia i inne smaczki stylistyczne na karoserii zostały nie tknięte.

Wśród zmian stricte technicznych można wyróżnić przede wszystkim zwiększoną moc w wersji 630i. W tej opcji zastosowano nowy silnik – zapożyczony z serii 3 – z bezpośrednim wtryskiem paliwa o mocy 272 KM. W wyposażeniu opcjonalnym możliwy jest montaż systemów wspomagających jazdę, takich jak radar mierzący odstęp od poprzedzającego pojazdu z funkcją Stop-and-go czy też czujnik informujący o niekontrolowanej zmianie pasa ruchu.

Dowiedz się więcej o modelu BMW seria 6

Zobacz TEST mojeauto.pl aut marki BMW

Czytaj także:

BMW B6 Coupe - alternatywa dla M6 2005-10-24

Komentuj:

~E tam... 2007-02-01

Kiepski ! ;)

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross