mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Małe zmiany w BMW seria 6 coupe

Małe zmiany w BMW seria 6 coupe

Jesienią do swoich salonów BMW wprowadzi zmodyfikowaną wersję serii 6. Optycznie samochód pozostanie praktycznie nietknięty, więcej zmian przewidziano pod blaszaną skórą tego luksusowego coupe.

Małe zmiany w BMW seria 6 coupe
Z widocznych zmian w karoserii można wyróżnić nowe reflektory. Światło cofania wraz z lampą przeciwmgłową zostało umieszczone nieco wyżej, na podobieństwo sportowej odmianiy tej serii, modelu M6. Piętro niżej zostało zarezerwowane miejsce dla zwykłych świateł. Przetłoczenia i inne smaczki stylistyczne na karoserii zostały nie tknięte.

Wśród zmian stricte technicznych można wyróżnić przede wszystkim zwiększoną moc w wersji 630i. W tej opcji zastosowano nowy silnik – zapożyczony z serii 3 – z bezpośrednim wtryskiem paliwa o mocy 272 KM. W wyposażeniu opcjonalnym możliwy jest montaż systemów wspomagających jazdę, takich jak radar mierzący odstęp od poprzedzającego pojazdu z funkcją Stop-and-go czy też czujnik informujący o niekontrolowanej zmianie pasa ruchu.

Dowiedz się więcej o modelu BMW seria 6

Zobacz TEST mojeauto.pl aut marki BMW

Czytaj także:

BMW B6 Coupe - alternatywa dla M6 2005-10-24

Komentuj:

~E tam... 2007-02-01

Kiepski ! ;)

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.