mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Mało chętnych na SRT Vipera

Mało chętnych na SRT Vipera

Chrysler ucina produkcję Vipera. Wszystko przez słabą sprzedaż "żmii". U dilerów wciąż stoi 565 niesprzedanych egzemplarzy.

Mało chętnych na SRT Vipera
Tego chyba nikt się nie spodziewał. Auto, które na wszystkich zrobiło ogromne wrażenie nie sprzedaje się! To spowodowało, że macierzysty właściciel marki SRT, Chrysler zdecydował się na zmniejszenie produkcji Vipera. Dziennie będzie w fabryce Coner Avenue Assambly powstawało 9 samochodów. Teraz montowanych będzie 6 aut każdego dnia. Część pracowników zostanie przeniesiona do innych zakładów.

Pierwotnie Chrysler zakładał, że rocznie będzie powstawało 2000 samochodów. Rzeczywistość okazała się jednak brutalna. W USA od początku roku sprzedano jedynie 426 egzemplarzy SRT Vipera, a 565 samochodów zalega u dilerów. Wyniki ten jest porażający. Prezes SRT Ralph Gilles mimo takiego wyniku pozostaje optymistyczny i dla Vipera wciąż widzi sielankową przyszłość. On może tak, ale ciekawe co na to Fiat, który już jakiś czas temu chciał skasować Vipera.
Zobacz koniecznie: Wszystko o SRT
Tematy w artykule: SRT SRT SRT Viper SRT Viper GTS-R

Podobne wiadomości:

25 mln wariantów personalizacji nowego Vipera GTC

25 mln wariantów personalizacji nowego Vipera...

Samochody luksusowe 2015-01-09

Zapowiedź SRT Tomahawk dla Gran Turismo

Zapowiedź SRT Tomahawk dla Gran Turismo

Aktualności 2015-06-01

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.