mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Maserati GranSport: Świętowanie w luksusie

Maserati GranSport: Świętowanie w luksusie

Włoskie Maserati z okazji tryumfu wyścigowego modelu MC 12 w klasyfikacji generalnej producentów serialu FIA GT 2005 wypuści do sprzedaży 180 egzemplarzy limitowanej serii Maserati GranSport o nazwie 'MC Victory'. Auto zadebiutuje na Salonie Samochodowym w Genewie.

Maserati GranSport: Świętowanie w luksusie

Jubileuszowy model Maserati GranSport dostępny będzie tylko w kolorze niebieskim. Aby w pewien sposób nawiązać do wyścigowego sukcesu w modelu MC Victory zamontowano karbonowy spojler z przodu i z tyłu oraz emblematy włoskiej flagi na nadkolach.

Zobacz galerie zdjęć modeli Maserati 

Wewnątrz również dominuje mikstura niebieskich elementów i karbonu wypełniona skórzaną tapicerką. Drobne korekty poczyniono w układzie kierowniczym, który teraz ma działać jeszcze precyzyjniej.

Maserati GranSport w wersji limitowanej zostanie wyprodukowane w liczbie 180 sztuk, a do salonów trafi na początku maja 2006 roku.

Czytaj także:

Maserati Quattroporte na 5 2006-02-06

Tematy w artykule: FIA GT Maserati Maserati Gransport

Podobne wiadomości:

Twórca Golfa i Poloneza na emeryturze - galeria dzieł Giorgetto Giugiaro

Twórca Golfa i Poloneza na emeryturze -...

Aktualności 2015-07-06

Kolejna akcja serwisowa samochodów Maserati

Kolejna akcja serwisowa samochodów Maserati

Samochody luksusowe 2016-09-08

Komentuj:

~Pooki 2013-05-14

Ogólnie Maserati nie robi masowych samochodów każdy jest wyjątkowy i doceniany przez klientów, dbałość o szczegóły i jakość wykończenia to ważna sprawa. Szkoda że tak mało tych maszyn na naszych drogach.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
W połowie sierpnia kierowcy jadący Zakopianką będą mogli skorzystać z nowo wybudowanego węzła drogowego w Poroninie. Marszałek województwa małopolskiego zapewnił, że wszystkie prace postępują zgodnie z harmonogramem.